Hirdetés

  • Destiny 2: The Final Shape teszt

    gp Finiséhez ért a fény és a sötétség egy évtizede indult harca, befutott a Bungie híres játékának a fináléja, amiben pontot tehetünk egy régóta húzódó fontos konfliktus végére.

  • Hibajavítások ASUS routerekhez

    ph Három kritikus sérülékenységet javítanak a most kiadott firmware-ek, érdemes telepíteni őket, ha érintettek vagyunk.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • horn3t

    tag

    Sziasztok. egy szövegrész érdekelne, mert nem teljesen értem.

    ez lenne: Before I left, I checked with the Post Office and the $32.00 will come close to covering the shipping. Don't worry about it for now. I will pay it for you and if it's more than that, I will let you know. It should not be more that $10.00 more even with $200.00 of insurance coverage. I will return home on Saturday and PROMISE TO MAIL YOUR BOX ON MONDAY.

    annyit értettem meg, hogy van 32 doclsim nála, az talán elég a postaköltségre, de ha nemakkor szól nekem. meg hogy szombaton ér haza, és hétfőn elmegy a postára. de nem értem mit ír azzal a 10 dolcsival, meg a 200-zal, meg hogy mi vana biztosítással.

    valakisegítsen pls ha van egy perce szabad perce...

    üdv: horn3t

    ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

Új hozzászólás Aktív témák