Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz may15 #41638 üzenetére

    Mikor vettem, én is ebbe a hibába léptem. Nem passzolnak az adatok.

    Akkor inkább ez ami közelebb áll a valósághoz. És a hatótáv is kicsit lerövidült, ahogyan a fényerő is. Viszont ezek már használható adatok.

    Mit gondolsz, miért nem vittem magammal a találkára? Azért a táblázat és ezek az adatok, elég eltérőek. Ettől független használható darab. Az a 2000 lm hamar visszaesik, viszont meríti az akkumulátort. Az biztos, hogy a Nitecore EA45S, ami tényleg 40000 cd -lás, messzebbre hord. Pár órás esti séta a természetben, még gyengített rajta. A LL MT6 és a M7 is erősebb lett tőle. Szerintem 20000 cd alatt teljesített jóval.

    Azon a 100 lm körüli fényáramon elég hosszú ideig használható. Esti sétára elég ez a fény is. Hű de messze, TURBO fokozaton sem visz. Viszont, elég szépen teríti a fényt. A méretével sincs igazán bajom, és ráadásul, belső töltővel is rendelkezik.

    Túrára, szerintem, nem is olyan rossz választás. Mármint, ha 1 - 2 napos túráról beszélünk. ;)

    Azért még mindig az Armytek Viking mellé raknám le a voksomat. Vagy esetleg a Predátor, Doberman.

    Nálam túra séta lámpának nyerő a Prime és a Partner is. ;)

Új hozzászólás Aktív témák