Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz ubyegon2 #17873 üzenetére

    Konkrétan arról van szó, hogy NINCS és NEM IS VOLT olyan mobilszolgáltató az országban, amelyik úgy indult, hogy egyből fullos lefedettség mindenhol az országban, hogy a kicsi Bercike is örüljön a pincében, hogy van térerő. Csak ezt a többiek úgy oldották meg, hogy egy valag pénzt elkértek még közben a percdíjakért. A Vodafone volt aki tudott roamingolni belföldön, de ennek is vastag percdíjai voltak. Csak miután kész lett (úgy ahogy) a lefedettsége, lett a Vitamax City, az árleverő percdíjaival.
    Szóval aki most fikázza a Digit, az nem lát tovább az orránál, vagy a pelenkát nemrég hagyta el, és azt hiszi, a Télapó hozza a mobillefedettséget. Nem kell fő simnek használni még, és ennyi.
    Nem szabad türelmetlennek lenni, tudom most az instant get világ van, mert lehet nem is lesz holnap, vagy ha igen, akkor a tegnapi már idejét múlt.
    Volt Digis simem, csak nekem fontosabb a jó lefedettség mint a sok giga ingyen/olcsón adott mobilnet. Így visszaadtam. Nem jött be, ennyi. Majd talán jövőre.

Új hozzászólás Aktív témák