Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruzsass

    tag

    válasz alitta73 #45540 üzenetére

    Ez sajnos a korábbi 5-6 éves Samsung TV-k Tunerének a gyári hibája. Szerintem az árnyékolásaal lehet gond, mert korábban mellette ment a DVB-T kábele és akkor azt játszotta, hogy az azonos frekvenciákon lévő DIGIS-s csatornák voltak rosszak de bármilyen kábel mozgásra blokkoosdott szemben például a Panasonic tévékkel vagy Amiko tunerekkel szemben, Nekem is van egy T260HD-m az is ezt csinálja. Budapesten van 4-5 ismerősöm (különböző kerületekben) szintén akkori Samsung TV-k és nekik is pontosan ugyanez a hiba jön elő, nekem pl.: tipikusan 20 óra körül szokott jönni és az általad írt frekvenciákon. A kábelezést cseréltem, mert nálunk viszonylag sok osztás van, de sem erősítés, sem csillapítás nem oldotta meg csak és kizárólag az csökkentette egy kicsit a jelenséget, ha csak egyedül ebbe az egy TV-be volt közvetlenül bedugva a Huaweiből kijövő kábel, de ekkor sem szűnt mg teljesen. A házba lévő egyéb tunerek egyike sem játsza ezt, sem az újabb Samsung TV. Én azzal kerülöm meg, hogy HDMI-n erre a TV-re van rákötve egy DVB-C-s tuner és ezeket a csatornákat azon keresztül nézem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák