Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #29810560

    törölt tag

    válasz ggbuffon1897 #24906 üzenetére

    Csak megerősíteni tudom 'Ahab77' által az internet szolgáltatásról írottakat.

    Nálunk kb. fél éve építette ki a házban - Bp.-en - a DIGI az FTTB hálózatát. (Én meg végigfotóztam a folyamatot. Profin csinálták.)

    80/25-ös 'Top Net'-em van. Naponta kb. 10-15-ször megmérem a sebességét különböző időpontokban (délelőtt, délután, este, éjszaka) a 'speedtest.net'-el a DIGI Dunaújvárost használva szervernek. (Ez nem tekinthető hivatalos mérésnek, de kommersz közelítésnek jó.)
    A legrosszabb mért érték a kb. fél év alatt 43 Mbit/s volt, a legjobb mért érték 89 Mbit/s, de általában 70-80 Mbit/s közötti értéket mértem és az átviteli görbében sincsenek beszakadások, szép egyenletes. A 'ping' 2 ms körüli.

    A routerem folyamatos 24 órában üzemel és a naplója szerint fél év alatt nem volt egy "leakadás" sem.

    Szerelőt én is csak bekötéskor láttam. Sosem kellet még felhívnom őket. Az ÜFSZ-on kétszer jártam.
    Egyszer mikor megrendeltem a szolgáltatást (fél óra), meg e hét csütörtökön amikor megrendeltem a DIGI Filmet, meg elhoztam a SmartCAM-et (fél óra).

    Ezzel nem azt mondom, hogy másoknak nem lehetnek rossz tapasztalatai, de Nekem még nem voltak. :R

    No, részemről ennyit a DIGI Net-ről.

    ... de döntened Neked kell! Se rá, se lebeszélni nem akarlak semmire/ről.

    P. s.:
    A szolgáltatók rendszere, a DIGI-ét is beleértve sajnos nem egységes technológiájú. Vannak benne régebbi technológiával (koax hálózat, sodrott érpár) szakaszok és korszerű FTTB-GPON/FTTH-GPON részek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák