Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaby25

    senior tag

    Sziasztok!
    Lenne egy furcsa problemam.
    Egy Samsung LE40C650L tv-m van.
    Az a gond hogy automatikus tarolasnal nem talalja meg az osszes digitalis csatornat.
    Kezi keresessel meg talal meg plusz csatornakat, de regebbieket torol ki helyette, ugyhogy a csatornaszam ugyanennyi marad.Eszrevettem hogy ugyanazon a frekvencian tobb csatornat is talal, nem tudom hogy ennek van-e jelentosege.
    Meg egy par kerdes a csatornak keresesevel kapcsolatban:
    - A Plug & Play menuben es a Csatorna menuben is lehet orszagot valasztani de a ket lista nem ugyanaz(a Plug & Play menuben tobb orszag van), az a kerdes, hogy mindketto befolyasolja a digitalis csatornak kereseset?
    - Mi a kulonbseg(ha van-e egyaltalan a Teljes, es a Halozat keresesi modok kozott).
    Kezi tarolasnal milyen erteket adjak meg a modulacionak(16 QAM es 256 QAM kozott), mekkora jelatviteliu sebesseget KS/s-ben?
    - Kabeles keresesi opcioknal a Kezdet frekvencia, vegso frekvencia, jelatviteli sebesseg es modulacio beallitasai pontosan mit befolyasolnak, az automatikus keressi modot?, mert en ugy lattam hiaba allitok barmilyen kezdeti frekvenciat, az automatikus tarolas ugyis 0-tol kezdi.

    A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

Új hozzászólás Aktív témák