Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haller26

    tag

    válasz Joezyka #89554 üzenetére

    Látom nagyon beindultál :DD ,de mint mondtam ezt ne vedsd készpénznek.A mai világban minden pénz és jó ügyvéd kérdés,mert ugye hányszor hallunk olyan nevetségesnek tűnő dolgokat,amikkel komoly pereket nyernek meg a sztárügyvédek.Mindenesetre elgondolkoztató az,hogy már nem kis ideje kész tényként kezelhetjük a BOT-ozást és mégsem tettek érte szinte semmit.Lehet itt most találgatni: a saját játékosai is benne vannak,vagy az egész Blizzard?..... napestig lehetne felsorolni az összeesküvés elméleteket,de csak felmérgeljük magunkat és esetleg olyan embereket is megbántunk vele,akiket nem szeretnénk :(( Egyenlőre bízzunk a retorzióban és segítsük 1mást,mert mi vagyunk a játékostársadalom azon része akik képviseljük a fair play mozgalmat. Én ezért szoktam néha "szaftos" kis megjegyzésekkel bombázni a robotokat,akik néha visszaírnak hogy mit képzelek magamról :D ,mire én elmondom,hogy már 3 napja bombázom őket ezekkel :DDD Na ezek után kb ennyi ideig nem is írnak vissza :)) Ez van gyerekek de ezt nem kell szeretni,majd kitalálnak erre is vmit.Fel is lehet dobálni őket a Blizznek,ha ettől jobban érzi magát vki(én eddig nem megyek el azért).

    "Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

Új hozzászólás Aktív témák