Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Gorneck #83443 üzenetére

    Hallod én má leszarom, pubba megyek meg néha a haverok hívnak partiba, tx-et abszolút pubba nyomom ott mindig én viszem a hátamon a partit iszonyat gyors a vyr wizard (aether walkerrel nincs cd-je a teleportnak, csak költsége, de archonban meg ugye nincs költsége a skillnek, leteleportálok bármilyen csirke wdt.), gem huzit is megoldom szólóba gr 35-öt megyek gem lvl1-25ig, 1 run megvan 2 perc körül. Most ez utóbbit csináltam barbnak gemezés de még nincs kész... na egy a lényeg a blizz nem fog ki rajtam attól még minden lényegest a wizardommal oldok meg. De lehet a supp barbot is hagyom a faszba egyáltalán nem tetszik és pont le fogom szarni mit kényszerít rám a game én wizardozok. folytatom majd a solo gr-t, csak oda jó lenne a 800 para legalább. de így 700 alatt is simán benne van a gr65 érzésre, szóval nagyon durca ám, csak parti kompatibilitása zéró a buildnek magas grben a sok monk miatt, mint írtam se a pacsissal se a többi dps monkkal nem jó páros, csak barbbal és wdvel de azok meg kopnak kifele.
    példát is tudok mondani amúgy: Speed gr60at múltkor haverokkal 9perc volt rendre ami szörnyen rossz, ofc mindenki más monk volt erre pubba meg 4-5 perc volt suppmonk 2 vyr wizard és hota barb és vagy 5x zsinórba... sztem ez nem véletlen, játék mechanikai összekülömbözőség lehet a dps monkok és a wizard között vagy vmi bug is(vki említette online a dot bugot lehet az), nemtudom...
    De komolyan majd csinálok pár vidit mert sztem sokaknak sejtelmük sincs milyen atom dpst tud nyomni vyr wizard...

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák