Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Reinhardt #76837 üzenetére

    Alapbol socket es main stat kell legyen rajta, szoval nem nehez egy ertelmeset talalni.
    Ahogy az uj gyuru a convention of elements is, sot ahogy nezem az meg jobb, mert main stat socket chc. Erre a ringre mondta valaki, hogy dh-nak felesleges. Tevedes. Ez a gyuru minden dps karinak jo, ha befer. 16 masodpercenkent 4 masodpercig majdnem duplazza a sebzesedet. En a Mara DH-mon hasznalom nem rossz.

    Ha mar DH, vegre osszeraktam az uj setes buildet, hat nagyon fun :)
    Semmi sentry, es 3-4 perc egy 28as rift :Y
    Ezzel kapcsolatban lenne egy kerdesem a DH magusokhoz:

    Ha van egy ravenes ijam, akkor a raven adja azt a buffot, amit a runa nelkuli companion ad?

    #mikro: Ez az uj gyuru elegge op lett, ahova nem kotelezo a RoRG (pl Jade WD) oda mindehova BiS szerintem, es a kotelezo socket meg jobb. Ahova meg kell a RoRG es dps kari, oda erdemes az uj ring is. Meg tobb konnyites, hogy meg simabb legyen a T6 es menjen feljebb kicsit a Leaderboard. Engem speciel nem zavar :)

    Mar csak a Nati DH-val nem tudom mit kezdjek, de majd valamikor arra is veszem a faradtsagot lehet...

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák