Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    Na akkor egy kis köpködős WD.

    Múlt hét szerda körül álltam neki, jelenleg így állok vele.

    [link] A wh öv tegnap este esett, a T&T-t meg kaptam klántárasktól rift közben, köszi utólag is. :R

    Egy 2.1.1-es youtube-os videó alapján építettem a buildet, kicsi eltérés van csak annyiban, hogy nekem blackthorne gatya van, meg ammu is jó lenne valami bt fullos, mert akkor az már roRG-gal együtt 3. Amúgymeg zuni+aughild alap. Sajnos a knife még nincs meg hozzá. Meg kéne egy jó posion-os SoJ is.
    Tegnap próbálgattam solo griftet, elég gyér szegénykém, a 26-os (t6) szint azért nem lett meg, mert kaptam Satrix-ot a tornádóival Act II Caldeum sewers szerű szűk mapon. Egyszerűen nem tudtam leszedni, mert sajna a dagger of darts még nincs meg, így sajnos még nincs pierce képessége a nyilaknak.
    Úgy gondolom, hogy ha az meg lesz, meg még egy jó SoJ, és a gemeket is felhúzom, akkor 35 körüli grift talán menne. De ezt nehéz megítélni.
    Mindent összevetve nagyon fun vele a játék. :K

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák