Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Én hosszabb szünet után vettem újra elő a játékot, mint akkor, most is főleg szólózom, mert a klántársak már jóval elhúztak előlem (A maximum szint, amit nyögvenyelősen bevállalok, az a T3, feljebb csak akkor, ha a társakat nem zavarja, ha fél percenként éleszteniük kell... :DDD ), idegenekkel pedig nem szeretek összeállni. Mondjuk nekem a szólóval sosem volt bajom, egyedül annyi, hogy alig csurran-cseppen leg - bár kétségtelenül több esik, mióta bejött a loot 2.0.

    Amit észrevettem, hogy a skillekhez újra kellett rendelni a rúnákat, mert mindegyik visszaállt alapra. Először nem értettem, miért nem azt látom a képernyőn, mint azelőtt, utána vettem észre. Ami a lootot illeti, szerintem abban is az van, mint minden másban: minél többen vagytok együtt csapatban, annál nagyobb eséllyel és annál több esik. Nekem egyedül az is csoda, ha napi öt-hat óra játék alatt egy-két legendet találok bountyban és riftben, míg a chaten azt látom, hogy mások 5-10 percenként lootolják őket, néha 3-4 darabot egyszerre (Persze gondolom, Kadala is ad párat, nekem eddig három leg és két set jött tőle, de már meg nem mondom, hány shardot kellett fizetni, mire kidobta. Elég annyi, hogy jó sokat).

    Egyébként rafinált a Blizzard... :) Csorgatja az ember a nyálát az automatikusan linkelt cuccok miatt, miközben folyton arra gondol, hogy a random drop miatt egyszer talán neki is kiesik valami, így folyamatosan játszik... :DDD Mégis, a klántársak setjei akkor is zöldebbek lesznek, ez Murphy törvénye. :U

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák