Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    ma sikerült vennem egy 65dex 2crit 6ias 7movementes lacuni prowlers legacyt, potom 115ezer(!) aranyért.

    azért ki lehet még fogni jó dolgokat AHban:). ugyan buktam 3k lifeot és 3k damot (100vit100dex 5?6 crit bracerst váltott), de megvan a 25ös movement speed.

    Hun'reeth: komolyabb aukciós házak is így működnek. van az current bid, ami mondjuk 115k, ugyanakkor az adott ügyfél rárakhat többet is, hogy ha felülbidelnék, akkor hajlandó többet is adni.

    példa: találtam tegnap egy lacunit az aukciósházban. összes hasonló 1m fölötti buyouttal ment, de ezen a példányon még volt 8 óra és 100k arany. ráraktam 103kt, amit felülbideltek 106kval. mivel ennyi pénzért ajándék volt kitesztelni, így úgy döntöttem, 205kt kipróbálni nekem megéri (ez a konrkét példány 1.0.3 alatt endgearnek minősült, olyan 10-45m körül alakultak a hasonlók). szóval ráraktam 205kt, így a current bid felment 109kra, és ismét nyerő lettem. aztán elmentem aludni, mivel éjjel 3kor járt volna le a bid.

    namost, jött még valaki, aki rárakott 112kt, viszont mivel nekem magasabb buyout volt beállítva, így 115k lett a legmagasabb összeg, és nyerő lettem.

    másképp: a végső összeg bidnél az a legalacsonyabb összeg, amit már csak egy ember hajlandó megadni. tehát ha egy ember adna érte 112kt, a második pedig 205kt, akkor a a második fog nyerni, méghozzá a licitemelési lépcsők miatt 115kval.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák