Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#501) Kephamos válasza R3ĐßuŁŁ (#498) üzenetére

Kephamos
(PH! addikt)

Amennyi sebzést okozol, annyit százalékát kapod vissza, amennyi a lifestealed. Mondjuk egy ütésből 1000HP-p sebezel és van mondjuk12% lifestealed, akkor 120HP-t gyógyul a karaktered.

(#502) Dadan01 válasza Kephamos (#501) üzenetére

Dadan01
(senior tag)

Azt is tegyük hozzá, hogy minden fokozatban egyre kisebb lesz az a százalék, infernóra érve az elméleti gyógyítás 20%-át kapod csak meg, tehát az 1000*0,12*,2=24 a valós érték.

(#503) Kephamos

Kephamos
(PH! addikt)

Ha esetleg érdekel valakit: [link]

(#504) R3ĐßuŁŁ válasza Kephamos (#501) üzenetére

R3ĐßuŁŁ
(őstag)

köszi, még néhány kérdés ha szabad. mennyi lohnak felel meg 3% life steal kb 30.000 DPS-nél? illetve varázslásnál is beleszámít ez a számolásba, illetve több ellenfél megütése esetén is?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#505) akela91 válasza Alg (#496) üzenetére

akela91
(PH! addikt)

Na sikerült egy brutál barbit összehoznom :)
52% CHC (Overpowerrel 62%), 388% CHD. Üvöltés után 85K DPS, WOTB-vel 198K, 1750 LOH. 950 Life regen. 1050 all res.
Kezdek elégedett lenni.

(#506) mikromanus válasza R3ĐßuŁŁ (#504) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

A loh változó. Van olyan skill amin kis mértékbe vagy egyáltalán nem hat. A life steal/leach minden sebzésen ugyanúgy hat azt hiszem, de infernon csak 20%-a a jelölt %-nak. Egyszerű számítás.. Komolyan nem megy? :)
30000*0,03*0,2=180
Másodpercenként. A LoH meg ütésenként számol. Kisebb sebzésnél a LoH jobb és olcsóbb. Nagy sebzésnél a leach is nagyon kedvező. Ráadásul lehet övön is és jöhet skillből is, így nem vagy fegyverhez kötve plusz jellemzőként ezzel (már ha barbár a kasztod).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#507) proci985 válasza Muton (#500) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

"you should have been there, when I met my wife: I lost my heart and she lost her head":DDD

az a játék talán legbetegebb pillanata (nemszámolva perzse whimseyshiret).

steal vs loh: damfüggő, leach jobb barbárnak és DHnak ha nagyon magas a dpsük. esetleg WDnek, baráti körben abból is akad egy 74k dpssel.

[ Szerkesztve ]

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#508) R3ĐßuŁŁ válasza mikromanus (#506) üzenetére

R3ĐßuŁŁ
(őstag)

mivel jól tudok számolni ezért feltűnt, hogy a life steal nem éppen annyit tölt, mint amennyit kellene. most már tudom, hogy a 20%-ra csökkentés miatt

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#509) Gothmog válasza proci985 (#497) üzenetére

Gothmog
(fanatikus tag)

Köszi, de nem zavar, ha nyögvenyelős lesz. Sokan elfelejtették már, de Inferno nehézségi szintet eredetileg amolyan bónusz fokozatnak, végső kihívásnak tervezte a Blizzard, ahol hónapokig elszenvedhetsz, míg végigérsz, de cserébe - elvileg - ott van esélyed a legjobb cuccok megtalálására.
Csak a gyakorlatban nem jött össze nekik, mert bizonyos buildekkel, illetve kezdeti AH cápázással egyesek elég gyorsan végig tudtak szaladni rajta, mire az átlag-játékos sírni kezdett, hogy milyen szar, meg milyen szemétség, neki miért nem megy, rohadjon meg a Blizzard. Illetve mások meg már alapból panaszáradattal indítottak, amikor szembesültek vele, hogy Inferno az tényleg pokoli (nehézségű) lett, sokszorta szivatosabb, mint ahogy az elvileg normal-nightmare-hell nehézségi szintek sorozatából következne. Úgyhogy beindult a nerf.

Hell nehézségi szintet még mindegyik karakteremmel végigviszem, illetve 60-as szintet mindegyikkel elérem, de Infernora már csak egy-két karaktert viszek tovább. Esetleg Act1-et próbálgatni, illetve farmolni több karaktert is bevetek majd. Azután meglátom, mi sül ki belőle. :) Ha beletörik a bicskám, beletörik, de számomra - egyelőre - így szórakoztató a játék. D2-őt is mindig "magatalálós" karakterekkel nyomtam (igaz, ott kicsit más volt a helyzet).

Egyébként vicces, hogy sokan sokfelé szidják a Blizzardot és a D2-őt emlegetik, hogy "bezzeg akkor még", pedig ugyanekkora, ha nem nagyobb balhék voltak ott is, a kezdeti újabb és újabb patchek konkrét, néha bőven 100+ órás karaktereket dobtak a kukáka. Végül aztán minden szép és jó lett, és ma már ugye csak a szépre emlékezünk. Szerintem ez lesz D3-mal is. A patchek majd szépen helyreraknak mindent, szvsz. Persze addig marad a néha lila fejjel szitkozódás és átkozódás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#510) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

2600dex, 26k hp már jau? :B

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Huawei P20, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#511) MrCsiT válasza hokuszla (#486) üzenetére

MrCsiT
(PH! addikt)

némi crit chance elférne rajtad.. meg persze crit dmg is .. és egy kis LoH.. egyébként egész jó :DDD ;)

Mr.Csizmás (hsz) csak ha meghalsz vele :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#512) hkaroly válasza Dadan01 (#499) üzenetére

hkaroly
(újonc)

mennyi lenne? :)

(#513) flash-

flash-
(PH! kedvence)

mért van az hogy sokan a rare cuccokat salvageolják,hogy aztán az alapanyagot eladhassák?mi az értelme?
hisz alapanyag 50 arany,a rare cuccok meg 300-1000- aranyat érnek ha egy Merchantnak adom el.

(#514) Mr.Csizmás válasza MrCsiT (#511) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

danetta 2x1h paros egesz jo lenne, sockettel 2-3m, cserebe meg tobb dex :D

Flash: craftoltatni, a multkor volt linkelve, magyar stream, olcson craftolt az is.

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Huawei P20, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#515) Hun'reeth

Hun'reeth
(őstag)

Tele a tököm az ah-val! :(( Egyszerűen undorító és szánalmas ez a mesterséges árfelhajtás amit beleépített a Blizz. Menjenek a jó büdös francba!
Ha 500k curr. bid egy cucc miért nem jó neki a 800?.... feltornázza 2 millára ha tetszik ha nem... a végtelenségig el lehet játszani vele.
Nem lehet semmi normális cuccat szerezni, se venni se eladni.

Emiatt a szarság miatt fogom abbahagyni.
Még azt is megkockáztatom, hogy sokszor nem is emberek licitálnak le éjszaka közepén...

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#516) akela91 válasza Hun'reeth (#515) üzenetére

akela91
(PH! addikt)

Talán mivel be tudod állítani hogy mennyi legyen a max BID, és automata licitál helyetted ha valaki rádlicitált.

(#517) radi8tor válasza Hun'reeth (#515) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Azt azért tornássza fel, mert valaki 2 milla feletti összeget bidelt rá előtted.
így működik a licitálós gépezet.

⭐ https://wellbe.hu

(#518) userxy

userxy
(őstag)

Mennyibe kerül egy act3 képes pörgő barbi ?

(#519) SLYM válasza Hun'reeth (#515) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

:DD

közben meglett anfernó akt 3 a witch doktorommal, igaz volt vagy 15 halálom, de a végére kicsit bevásároltam, így már valszeg fele ennyivel megúsznám ha mégegyszer átmegyek rajta. van egy olyan érzésem, hogy akt 4 az durva lesz, de diabloig még valszeg elmegyek, de utána szerintem még költeni kell a karakterre, hogy diablot is meg tudjam ölni. ő itt a sámánom

(#520) mikromanus válasza userxy (#518) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

1 milla és 1 milliárd közt bármennyi lehet. Na jó, az alsó határ lehet magasabb :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#521) emre33 válasza userxy (#518) üzenetére

emre33
(PH! kedvence)

Én jelenleg ezzel nyomom.

Act4 diablo-t elsőre kinyírtam.

Elite packoknál előfordul 1-2 halál, de elég jól lehet vele haladni.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/emre-2266/hero/576037

TV Samsung 55js8000 Erősítö: Harman/kardon avr365

(#522) radi8tor válasza emre33 (#521) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

WW barbár build érdekelte. A tied nem olyan. :N

(#523) SLYM válasza emre33 (#521) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

jó sokat költöttél kövekre

(#524) Mr.Csizmás válasza SLYM (#523) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

nálam többet biztos nem :DDD

(#525) SLYM válasza Mr.Csizmás (#524) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

hát tényleg nem :D egyébként ha eladnád a köveket vehetnél belőlük jobb cuccokat a 4. ahtra ;) mondjuk öcsém is diablonál akadt el ezzel a karakterrel, igaz eddig csak 2x próbálkozott :D

(#526) userxy válasza radi8tor (#522) üzenetére

userxy
(őstag)

Build az tom milyen engem az érdekel, hogy mi az a minimum gear kb ami act3 farmra jó WW barbinak :D

Milliókba kifejezve :D 50 millából kijön ?

(#527) Mr.Csizmás válasza SLYM (#525) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

azt számolgatom, ha vennék 2 danettás cuccot, legalább 1db sockettel, akkor 1. lenne krvanagy chd-m, másrészt a chd lefutás után lenne valami emberi dps-em, olyan 40-45k saccra.

2x 170-200dex a két 1h-n, meg mellé a set bónusz 130dex, és a járulékos +min/max dmg, és társai.

ha nagyon elborult vagyok, szóljatok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#528) radi8tor válasza userxy (#526) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Simán.

(#529) Zoona

Zoona
(fanatikus tag)

Ami Act2-ben található random szerű hajóroncsok amik mellett egy ásós pali áll és a végén dob egy lapot. Erről van valakinek valamilyen információja hogy mire lesznek jók a papírok? Egy db-kell már csak.

Black Rock Ledgers azthiszem a papírok neve.

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#530) SLYM válasza Mr.Csizmás (#527) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

tetszetősek ezek a danetta cuccok így első ránézésre, bár az áruk már nem olyan szép :)

(#531) morvaigaben válasza Zoona (#529) üzenetére

morvaigaben
(tag)

Na ez engem is érdekelne, pedig nekem még csak kettő van meg :D
Mennyi van akkor összesen?

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#532) Mr.Csizmás válasza morvaigaben (#531) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

5-6 féle, és Lost-os utalások.

@SLYM

socket nélkülivel egész olcsón lesz krvasok dexed, csak én mohó vagyok, és még több chd-t akarok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#533) DeckardCain válasza DeckardCain (#421) üzenetére

DeckardCain
(senior tag)

Újabb legend :DDD

(#534) oriic válasza Mr.Csizmás (#532) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mármint a sorozat Lost?

Live-Die-Respawn

(#535) morvaigaben válasza Mr.Csizmás (#532) üzenetére

morvaigaben
(tag)

Köszi, elég érdekes, majd elolvasom akkor. :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#536) Mr.Csizmás válasza oriic (#534) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

ha jol tudom, igen

(#537) Dadan01 válasza hkaroly (#512) üzenetére

Dadan01
(senior tag)

Bocsi, már elajándékoztam egy public game-ben.

(#538) hkaroly válasza Dadan01 (#537) üzenetére

hkaroly
(újonc)

semmi baj :)

(#539) proci985 válasza Gothmog (#509) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

oké, akkor mondom így: az első wizardommal még 1.00-1.01 között mentem el lvl60ig, teljesen magatalálósan. kemény volt. hell második felében vért fogsz izzadni 10k dammal és kb 15k lifeal. gyakorlatilag az a rész majdnem akkora szívás volt, mint amikor először voltam lent egyik barátommal A3 craterben infernon még 1.0.3ban, egy 50k dps witch doctor és egy 70k dpses DHval. ha volt magatalálós közelharcos karid Diablo2 1.10 alatt, akkor hell a1-a3 szintre gondolj, meg jobb esetben 2000-2500as damra. mondjuk egy zeal palával.

a wizardom magatalálós volt. a barbárra max ilyen 5000 aranyakból (árus se sokkal olcsóbb) lettek felszereléseim, kivéve amikor vettem két set cuccot és utánna ment tovább másik karikra is levelezni. DHnál főleg, ott kb teljesen hozott cuccból mentem. wizard kb 60 óra volt, bár minden kő alá benéztem, barbi 27, DH kb 23.

normál drop meg lehet kb hell A3tól elméletileg, gyakorlatilag inferno A3 alatt addig érdemes farmolni, amíg az ember össze nem szed elég geart A3hoz.

[ Szerkesztve ]

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#540) radi8tor válasza oriic (#534) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Csak, hogy tisztán láss. ;)

(#541) looser

looser
(őstag)

Helló, nem tudjátok, a gemeknél az item level az még nem határozza meg a felhasználhatóságot a karakter szintje szerint, ugye?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#542) oriic válasza radi8tor (#540) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Köszi, közben tecsőn megnéztem. Fun. :)

Live-Die-Respawn

(#543) Hun'reeth válasza radi8tor (#517) üzenetére

Hun'reeth
(őstag)

Már bocsi de természetesen frissítem mielőtt bidelnék. Tehát ez ki van zárva.
Egyszerű mesterséges árfelhajtás folyik, hogy többet játssz és minél magasabb árak legyenek.

(#544) mpierre

mpierre
(PH! kedvence)

1100 LOH körül elegendő 50k hp mellé?

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok #### Mi4S

(#545) nightmare13

nightmare13
(senior tag)

Jó farmolási útvonallal tudna nekem valaki szolgálni Act 2-re nézve?

Előre is köszönöm!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#546) Bazsi1987

Bazsi1987
(őstag)

itt az emberem alakulgat... :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#547) mikromanus válasza Hun'reeth (#543) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Akkor most lassan írok, hogy az előzőekkel ellentétben megértsed. Példa.
- Kint van egy item 100k licitre.
- Valaki meg akarja szerezni. Rárak 2 milliót, mert ennyit hajlandó még áldozni rá
- Mivel még példánkban nem licitáltak rá, így a kezdő licit lesz az aktuális és az adott pillanatban az vezet aki rádobta a suskát (2 millió).
- Jön egy új emberke. Nézi, Hú ez jó. Licitál rá. Mivel már van rajta licit, így mondjuk a következő lépcsőfok 105 k gold
- mivel van bent egy 2 millás licit, így automatikusan felül lesz bidelve a következő bid lépcsőfokkal. Mondjuk 110k golddal
- a vesztes visszakapja a goldot
Ez az autolicit egész addig tart amíg van "tartalék" lekötve az üzletre (2 millióig).

Ennyi. Jó ha frissítgeted, de azt nem látod meddig hajlandó elmenni az aktuális "nyertes". Ez a lényeg ;)

(#545) nightmare13
Amikor még nyomultam nekem ez volt:
-Zoltun kulle küldetés betöltés -> Road to alcarnus vagy mifene (1-2 elit)
- Oázis bejárattól visszafele a csatornában (1-3 elit)
- desert előtti wp-től visszafele a csatornában ( minden járatban 1-3 elit kb)
- izlés szerint Oázisban nézelődtem. Ha találtam elitet akkro lenyomtam. Egyébként a zoltun kulle fejes járatokat pucolom ki és az eventes helyeket.
Ha unod a banánt, akkor Zoltun Kulle kill, majd belial kill (beli előtt 1 elit fixen van)

[ Szerkesztve ]

(#548) vendingo

vendingo
(PH! addikt)

Kicsit felturbóztam a witch dokit!
Int-et szeretnék majd még növelni 2000 fölé.

Mennyiért lehetne elsütni ezt a gyűrűt?

Érdemes lenne a jelenlegi gyűrűim közül lecserélni valamelyiket erre?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#549) SLYM válasza Hun'reeth (#543) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

az lényegtelen. kintvan egy cucc 1000 aranyért, de még senki sem licitált, de én nyomok rá 100.000-et, akkor 1000-ért tartom a licitet egészen addig, amíg valaki (aki azt látja, hogy ezen 1000 a licit jelenleg), rá nem nyom mondjuk 2000-et. ilyenkor egyből felüllicitálom automatikusan (nem kell online se legyek semmi, tökmindegy hány óra van) 2000, plusz a minimum licittel, ami mondjuk kb 2100, mert mondjuk itt még 100 a licitlépcső. tetszikérteni? hiába frissíted, akkor is egyből autómatikusan felül leszel licitálva addig, ameddig valaki licitált (amit te természetesen nem látsz, hogy ő mennyit nyomott be). de vaterán is ugyanilyen rendszer van asszem, meg kb mindenhol

[ Szerkesztve ]

(#550) Hun'reeth válasza mikromanus (#547) üzenetére

Hun'reeth
(őstag)

Sántít a példa hisz elvileg a frissítgetésnél pontosan a current bid alatt az utolsót kéne látnom amit valaki rááldozott.

De ha gondolod kitesztelem :) egy baráttal megnézzük, azt reportolok.
Félreértést elkerülendő.
Ha pedig igazad van, akkor ez a legostobább aukciós rendszer amit valaha láttam. ;]

(#549) SLYM: akkor szar a rendszer
a frissítgetéssel autómatikusan emeli az általam látott licitet és szerintem ezt kéne másnak is látnia, nem mást

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.