Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#601) ProEvoFan válasza mikromanus (#591) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Az a baj, hogy act3nál sem garancia a jó legendary...a hétvégén toltam elég sok act3 runt, esett is 4db legendary, de egyik szarabb, mint a másik :(
Teljesen random a legendary drop.

(#602) mephi666 válasza mikromanus (#598) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

próbálgattam eleget hétvégén, hogy mi éri meg és a szólós stílusomban nekem a2 a befutó... 20-30perc egy átlag köröm és 120-160k közt jön a gold :K kb 3szor dobok le 1-1 teljes inventory bazárt és időnként azért akad jó item is... a1ben is eshet 250eurós legend, de a4ben is eshet kukábavaló sz@r... a magamtól elvárt sebességem nincs meg a3ban, ezért nem erőltetem: meg mellesleg dühítőbb is, ha sok magas szintű sz@r hullik, a2ben pedig a rohanás közben nem foglalkozok vele annyira: kidobom egyszerűen és kész... ma reggel is tettem pár kört, megesett, hogy 3 ilvl63 rare esett ugyanabból a rare bossból

nem akarok senkit meggyőzni: mindenki menjen ott ahol akar, de ha valakinek a1-2 fekszik jobban és lever 4szer annyi pakkot, mint a3ban, egységnyi idő alatt, akkor szvsz minden tekintetben az éri meg jobban :K hiába kisebb a monsterenként kapott xp, a mennyiség kárpótol, több tárgy+gold is esik, pénzzel is jobban jár, meg mivel a minta is 4x-es, ezért darabra a 4x-es mintából kb ugyanannyi ilvl61-62-63, mint a3/4 1x-es mintájából

...arról nem is beszélve, hogy nekem inkább az az élvezet, hogy megyek és darálok (elvégre hack n slash a játék), nem az hogy unom magam 1-1 pakknál, mire fekszenek és utána bosszankodok, hogy "már megint sz@r sem esett" (gondolom ezzel mások is így vannak)

itt van egyébként a karakterem, de kicsi még a dam ahhoz, hogy kényelmesen 1shotoljak mindent a3ban :B ...talán majd olyan 250-300k környékén már jó lesz

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#603) F-ECT$ válasza mephi666 (#602) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Nekem a2 faceroll, a3-ban van néhány halál. Viszont a3-ban így is több xp jön egységnyi idő alatt.

Dive ever, work never.

(#604) mikromanus válasza mephi666 (#602) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Sokat nyomultam én is act 2-n. Jó is kellemes is, de van kis minőségi elmaradása act 3-hoz képest. Ha mindig nézegetnéd hogy mit dobott az ellen, akkor act 2-n többet bosszankodnál. Nekem megy act 3 is elég jól, de nem is olcsó a cucc. Picit gyengítettem a védelmeken és a sebzésen egy kis Mf miatt a hétvégén. Azóta olyan sérülékeny a barbi, hogy öröm nézni. Persze csak az elemi sebzések szivatnak, de azok gyakran. Épp annyi időm van mindig, hogy sebtiben kiálljak a tűzből/arcaneból. Egyébként jön a kaszás. Épp lehet az is ok, hogy 24k life van csak most az Mf buildemnél :C

Természetesen lehet mindenhol szar drop és rossz legendary és fordítva is (Lehet act 1-en jó legend drop), de a jobb legend/set droppoknak kisebb is az esélye. Az meg olyan idegesítő, hogy x óra run után végre legendary és 55-58-as szintű. Sokkal jobb iLvl 61-63-as szar itemeken morgolódni :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#605) maross válasza mikromanus (#604) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

30k hp alatt azert bator :)

senki se mondta, hogy könnyű lesz!

(#606) mephi666 válasza mikromanus (#604) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

jaja: tegnap valami tikklatakk akármi (ilvl62 wd fejes) esett a2ben, ami ér kb 1.25eur-t (vagy annyit se) :DDD ...de múlt héten esett hellrack, ami elment 3.5 eur-ért, 2 strongarm bracer is hullott már 1.0.4 óta (egyik dex, másik int) meg csomó hulladék... most leállt a legend nagyon: amikor múlthéten beöltöztem mf-be, akkor aznap a reggeli 2köröm alatt 1legend, majd este 8-11-ig még 3 pottyant... azóta volt, hogy kimaradt 1-2 nap, mire újra jött 1-1 ...most érzem, hogy valami nagyot készül dobni rövidesen ;]

ja és önmagam legnagyobb ellensége vagyok: szétkritelem magam elég gyakran a reflect miatt :DDD (más nagyon nem is tud szívatni, csak ha rángatnak a vortex+molten+frozen szemetek, esetleg körémnyomnak pár falat, amin keresztül melee átüt, viszont lőni már nem lehet :( )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#607) Sirandrish válasza mikromanus (#604) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

És mi lenne ha szereznél némi vitet is?
Vagy 1-1 kavicsot kicserélnél vitesre?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#608) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nekem nagyon úgy tűnik hogy ez a player 8 móka egy kegyetlen nagy parasztvakítás!
Mióta bejelentették, érezhetően gyengébb a drop ACT3on...az elmúlt 2-3 napban meg tetőzött...ennyi 52-58as item a világon nincs mint ami ACT3ban esik..
60+os item alig alig potyog..

Szerintem ez kb úgy lesz hogy sunyiba lenerfelik a dropot, és majd player8ban kapjuk ugyanazt az dropot mint ami pl egy hónapja volt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#609) nightmare13 válasza Sirandrish (#608) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Milyen drop? :) Másfél órája játszok ACT 3-ban most, eddig esett 3 darab rare, abból kettő 60 alatti, egy meg 61-es. Gold se, meg magic cucc se potyog, pedig azért 131-es MF Valorral több, mint a semmi.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#610) Gorneck válasza Sirandrish (#608) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Nekem ugye több 60+ item esik általában. Tegnap DU volt időm végignézni mit raktam be a stashbe...volt még unid is közte gazdagon meg egy csomó 10-100k kat, mind ment vendorhoz...
Kb 2-3 napja nem tudok mit berakni az AHba...ami meg van az még vendor áron se megy el...
Mondjuk van még a stashbe 1-2 cucc ami nem 100k kat, szal lesz némi bevételem.

A drop sztem változni nem fog, hegyekbe ontja a 60 alatti és kék cuccokat...szóval ennél rosszabb már nem lehetne a drop. Pecccs előtt ACT1be se esett ennyi hulladék...mint most ACT3-ban.

Szóval nem irigylem azokat akik most kezdték a játékot, mert ilyen drop mellett zsebpénzt nem sokat fognak gyűjteni...goldot meg főleg...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#611) Sirandrish válasza Gorneck (#610) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Mondjuk azt is megmagyarázhatná valaki hogy 20paragon lv-vel alattam hogy esik neked 2szer annyi 60+os item..

Bár ezen nem lepődök meg..."barnaaaaa" :DDD

(#612) mikromanus válasza Sirandrish (#608) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Simán jó a drop. Tegnapi runok alatt csak úgy potyogtak a magas szintű itemek Act 3-on. Mondjuk a nagyja bűnrossz semmit se érő, de van ami jónak tűnt... amíg meg nem néztem az AH-ban.
Act 2 viszont tele van low level hulladékkal. Persze az is lehet, hogy nektek jutottak az act 3 alacsony szintű rarek, nekem a magasabbak. Act 2-n kinek a másik fele voltam akkor én? :C

(#607)
Csak akkor került hozzám némi extra vita amikor vag yfigyelmetlen voltam, vagy nem volt értelmes upgrade alternatíva. Ennyi is bőven elég. Csak a lacunin bukott resist hibádzik. Esetleg még egy immortal armor. Meg egy leaches öv. De így legalább van kihívás é sizgalmasak az elit harcok :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#613) Sirandrish válasza mikromanus (#612) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát én régen hetekig ACT1et farmoltam, de ott is több 60+os itemet kaptam mint mostanában ACT3-on..
Ráadásul nem csak nálam van ez így hanem akikkel partyzok mind panaszkodnak hogy kevés a magas szintű item..

Én 40K alá akkor sem vinném a HP-m ha kötelező lenne...gyűlölnék minden szirszartól elhullani..DPS-emmel így sincs probléma :N

Ha a frenzy is felpörög akkor 110K :K

[ Szerkesztve ]

(#614) mikromanus válasza Sirandrish (#613) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Hát ja. De ha unatkotzni és alukálni akarok a billentyűzetre dőlve akkor megyek act 1-2-t runolni. Act 3-ban legalább az eliteknél kelljen picit figyelnem. Egyébként túl könnyű. Szart meg azért nem aggatok a karira, hogy legyen kihívás ugyanaz az ellenfél. Persze ha mf miatt rakok rá gyengus itemet, vagy sebzésért áldozok be védelmet az belefér :C

Act 2-n így se sikerült halnom. Ha teljes lesz a felszerelés (immo armor és öv vay egy leaches öv) akkor act 3 se gond mf cuccban így sem. A bracerssel picit sokat faragtam resisten. Extra sebzést nem ad, de gyorsabban talpal. Csak az a -78*1,5 all res látszik...

(#615) mpierre válasza Sirandrish (#613) üzenetére

mpierre
(PH! kedvence)

Ilyen dps-sel van még kihívás a játékban...?

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok #### Mi4S

(#616) Gorneck válasza Sirandrish (#611) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Azt én se értem, pedig rajtam sincs semmi MF cucc...1-2 hete volt nálam ilyesmi, hogy 60+ os item egy db se esett majdnem full act3 alatt.

Háááát jahhh...mostanában én töltöm legenddel a ládikád...

(#615) mpierre: Kevesebbel sincs...peccs óta...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#617) Sirandrish válasza mikromanus (#614) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát én az MF-et semmibe sem nézem..
Így meg van egy Barbim ami solóba kettéharap mindenkit, partyba előbb gyomorszájon vág mindenkit mielőtt kettéharapja és emellett csak a legspeciálisabb helyzetekben képes meghalni...
Nem fogok sz*r cuccokat ráaggatni csak azért hogy én "nehezítsem" a játékot..
Mellesleg ha most úgy döntenék hogy 20K HP-t kidobok akkor durván 130-150K DPS-t tudnék kihozni, akkor mivel lenne nehezebb? Az aurámat se karcolnák meg :DDD

mpierre 1et találhatsz :DDD
Gorneck kutyáival szoktam "hozd vissza"-t játszani a harcmezőn :))

Gorneck23 Csak így tovább...elég szép mennyiség jött már össze...Ha Mikro is ideadná amiket ígért akkor lassan meg is lenne a ful inv :C

[ Szerkesztve ]

(#618) Agro

Agro
(senior tag)

Na végre elmondhatom, hogy jó hétvégét zártam :) Farmoltam 10 misit. Vettem egy 12% Movementes cipellőt, allres + 220 körüli dex. Lacuni's Prowlerst is beszereztem így összesen már meg is van a 24% movement. Mivel a 2 item csere miatt buktam elég sok armort meg HP-t meg kb 50 allrest így a shoulderem meg a sapim is le kelett cserélni. De a végeredmény mennyei a számomra :D Végeredmény: Buktam 5k HP-t, 200 armort és 50 allrest, de nyertem 20k dps-t (SS nélkül kb 10K), 24% movementet. Így már eléggé faceroll lett act 2.

Nem emlékszem már ki tanácsolta, hogy gyúrjak movementre, de köszönöm néki. Jövőhétvégére a cél a chc növelése, chd és és komolyabb dex veszteség nélkül. ;]

(#619) mikromanus válasza Sirandrish (#617) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Mindenki simán elhullik 97k DPS-től ugyanúgy mint 115k-tól is. Amúgy te hogy hozol ki ilyen DPS-t? Van valami speckó "munkaruhád"? Csak mert ami most van rajtad az marauderes rúnával kiáltozva se tűnik vészesnek. A sok-sok tizk és 130-150k az hogy az? 100% damos yeti gúnyában??? Én az örökyetivel próbálkozok, de nem biztos hogy az jobb. Sose marad meg és nem dob hatalmasat a sebzésen. De nem hatnak rá az agyzöldítő lassító hatások és veszettfürge. Csak folyamatosan kiabálnia kell, vagy ölnie. Ha elfogy az ellen elmúlik a szteroidok hatása :Y

Amúgy teneked semmi komoly tömegsemlegesítő skilled nincs? Mondjuk egy arcba nyomott revenge egy kiadós középreleapelés után elmegy, de a seismic töredékmásodperces teljes képernyőtisztításos módszeréhez képest ez kezdetleges és lassú. Persze nosztalgiából lehet majd én is leporolom a tank gúnyát az este... :DDD

edit: szimpla yetiben mara kiáltással 107,7k, Überyetiben 182k. Az úgy egészjó. De üzemi hőmérsékleten ez "csak" 78k...

[ Szerkesztve ]

(#620) Gorneck válasza mikromanus (#619) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Nem kell, ha mögötte megyek 120-130k dps-sel (ha épp HG ár van), így az aprólékkal nem kell foglalkozniuk.
Egyedül mondjuk nemtom mit használ... :D Valszeg akkor van szejzmik...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#621) mammutka

mammutka
(kvázi-tag)

Sziasztok. Párom demon hunterrel játszik és bár meglehetősen nagyokat sebez, act3-4-ben jellemzően egy ütés egy mobtól és meghal. Nagyjából melyek azok az armor/res értékek, amelyek kívánatosak ezen a szinten, hogy legalább az első ütést túlélje? Gyanítom, hogy inkább az armort kellene egy bizonyos szintre felpumpálni, mert az én wd-m is 1 hit még 5-600 allres mellett is. Ha reménytelen és muszáj futkosni, az is jöhet válaszban :) Egyébként én ezt gyanítom, ezért is játszom most inkább egy nehezen agyonverhető barbárral...

[ Szerkesztve ]

Mammutka#2227

(#622) mikromanus válasza Gorneck (#620) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

"haszonmaximalizáló" gúnyában überyeti+ marás battle rage mellett soloban szöszi követővel 308k DPS-em lehet. Jujj. Az már erősen meggyőző. Lehet kipróbálom. Csak az erős átskillezést követel. Yetimentesen 130k-s hibrid tank? nyami :DD

(#623) Sirandrish válasza mikromanus (#619) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Soloba sapit cserélek és ez lesz az eredménye...
Partiban van mögöttem DPS hero ott elég a "szaros" 80K is :DDD

Egyébként így nézek ki "ultrabrutál"-ként...jaj annak aki ilyenkor a közelemben van :C

nem igen van elitpakk aki kibírja a 15secet így a végtelen wotb-t pont lekakálom :)

Hja egyébként soloba gyakran bepattintom a seismicet de néha a "leírok egy karikát meg középre leap, aztán 2 revenge és mindenki fekszik" taktikát használom :DDD

És természetesen segítő nélkül!

[ Szerkesztve ]

(#624) flash-

flash-
(PH! kedvence)

Sziasztok

most látom hogy van új Nvidia driver frissítés(szeptember 13),ami a Diablo3 at is érinti:

-Added NVIDIA Control Panel antialiasing support for Diablo III

-[Diablo III]: There is no antialiasing in the game when the NVIDIA Control Panel -Manage 3D Settings->Override Antialiasing setting is applied. [1021147]

Gondoltam szólok hátha valaki nem tudná.

[ Szerkesztve ]

(#625) mikromanus válasza Sirandrish (#623) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

JA. Überyeti a te buildeddel nálam segítő nélkül "csak" 302k DPS. Amúgy te ezt pajzs+kard kombóval hozod össze? Az úgy azért nemsemmi :DDD
A "segítő nélkül" meg nem pozitívum. Soloban ha ott a lehetőség, akkor miért nem használod? Kardoskodsz az mf és minden hp csökkentő agyzavaró dolog ellen, erre a DPS autobuffot nem nyomod be? Höhö... :Y

(#626) sith7 válasza Sirandrish (#623) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

low ... :DDD

Diablo 3 , Hots: SithHet#1105

(#627) Sirandrish válasza mikromanus (#625) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Pajzs+kard jah..
Tegnapelőtt találtam egy 1150-es speart...megnéztem volna úgy mennyi...szerintem olyan 350K minimum lett volna pajzs nélkül :K
Tudom hogy ingyenbuff de nem szeretem...saját erőmből szeretek haladni..
Meg irritál is hogy ott szaladgál :DDD

sith7 akkor gyorsan költök még 200M-et :DDD

[ Szerkesztve ]

(#628) sith7 válasza Sirandrish (#627) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

akkor gyorsan költök még 200M-et

hát papa .... nem tudom .... :U ... na mindegy, talán úgy már jó lesz majd act2 - re ... :))

amúgy brutális :C :R

(#629) Sirandrish válasza sith7 (#628) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

ACT2? áá..az max hellen :C

(#630) mikromanus válasza Sirandrish (#627) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Nem értek én a lovakhoz, de fegyvereknél mikor offhandet vettem atz 1100-sokszázas itemeket úgy ahogy van kihagytam. Helyette van vagy 836 DPS sword jó crittel és str jellemzővel (100+100 chd és 193 str). Többet sebez mint a "nagyok". A theasiangamers kalkulátorán megnézheted a "mi lenne ha" kérdésekre a választ. Vagy csak belegyömöszölöd barbárod ormótlan mancsába a gyilkolóeszközt, lecsapsz pár fallent és megsasolod a hatást.

(#631) Sirandrish válasza mikromanus (#630) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ah-ba van már és jött már rá vagy 10bid így nem tudom megnézni..:)
De a DPS calc jó ötlet..később megsassantom :R

(#632) mikromanus válasza Sirandrish (#631) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Be is linkelheted a képét, hogy beszálhassunk mi is a bidwarba. Jöhet pm-be, a trade topicba vagy ide is (ha offtopicba rakod tuti senkit se zavar (?).

(#633) sto1911 válasza flash- (#624) üzenetére

sto1911
(PH! kedvence)

Barcsak ennyi baja lenne... Mas fix nincs hozza?

(#634) R3ĐßuŁŁ válasza nightmare13 (#609) üzenetére

R3ĐßuŁŁ
(őstag)

nekem tegnap 7 eladható esett (100.000 plusz) 5 óra alatt, köztük 1 db milla feletti. szóval nekem éppen átlag felett volt. kb 25 db 62 és 63-as item esett akt3-ban

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#635) sith7 válasza Sirandrish (#629) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

csakis ... :K ;)

(#636) Qru válasza Gorneck (#620) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Papa, van új fegyóm, elég jó kis lándzsa, mi?!

[link]

(#637) Edge

Edge
(PH! addikt)

Nekem jó volt a hétvégi dropp, esett 2 leg és egy set, a 2 leg az vacak, a set meg ez:

+ jópár olyan rare is esett amik elmentek jópénzért. Act3-at farmoltam partiban. Toltam pár act2-őt is vaultot ott esett 2x flaw star gem reci is azok is elmentek ahn.
Pedig semmi extra, meg mf gear, 149mf nv5-el(mostmár 152, mert este szintet léptem).
A karim ilyen: Wizzy

JA más: andy sisak>tal sisak, andy sisakkal 7.6k-val több a dps-em, egy 6 chc-s tal sisóval szemben. szóval ajánlom minden wiznek(andy 1.8kk volt csak)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#638) nightmare13 válasza Qru (#636) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Ahogy nézem, Vitalityben fel kéne nőnöm hozzád :) Resisted mennyi? Nekem mantra által megtoldva jelenleg majdnem 1000.

Monk

(#639) Gorneck válasza Qru (#636) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Jó, de a resid még mindig kevesebb, mint az enyém... :(

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#640) McCsaplak

McCsaplak
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Jelenleg így állok, ötleteket kérek, min érdemes változtatni.
Act2 farm szinten megy, act3 viszont igencsak döcögős, 3 elit pakkból 2 úgy megy csak le, hogy meghalok, és visszamenve leverem a maradék hp.-jukat.
Publicot próbáltam, 2 felállás volt.
1) Becsatlakozott 1-2 ember, meglátta, hogy paragon 7-es vagyok, (ők 20 felett voltak) és egyből kiléptek.
2) Összeverbuválódott egy csapat, de elitpakkonként wipe-oltunk. (ez egyedül is megy)

Ötleteket, tanácsokat szívesen fogadok, min kéne változtatni, mert szeretném kinyírni Diablo-t, és annyira azért nem papírruhás a monkom szerintem...

Üdv:
Mc

(#641) vendingo válasza vendingo (#548) üzenetére

vendingo
(PH! addikt)

Ennél a gyűrűnél +6% arcane sebzést kapok, vagy a WD-m nemlétező arcane sebzését erősíti?
Illetve elitekre 22%-al nagyobbat sebzek, vagy ők sebeznek 22%-al kevesebbet?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#642) nightmare13 válasza McCsaplak (#640) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Nah, leöltem Ghom-ot, kaptam két magicet tőle, meg 500 aranyat :D (Inferno)

(#643) Gorneck válasza vendingo (#641) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Mivel nincs így nem kapsz. Mérges jobb lett volna. :)
Nagyobbat sebzel...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#644) mikromanus válasza Gorneck (#643) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Kapsz elemi sebzést is. Ez nem a meglévő skilleket erősíti ha jól értelmezem. Ha meg jól kezelem a DPS calculatort, akkor ez a 6% nekem 4,28% dam növekedést okozna (+4052 DPS).
Kérdezzétek Cyberbenit! Lehet ikon alapján alien, de keni-vágja a képleteket. Hm... lehet mert alien? :DD

#642) nightmare13
Valor nélkül gyenge dropjuk van a bossoknak. Nem csak összetételben, de darabra se esik annyi, mint 4-5 valornál. Ott esik vagy 10-12 item.

[ Szerkesztve ]

(#645) mpierre válasza Gorneck (#639) üzenetére

mpierre
(PH! kedvence)

Kap egy war cry-t és máris rendben van... :)) Édes kettesben asszem egyszer kakkantott be vmi nagyot ütő, piros puttyogós, meg mégvalamis pakktól.
Én meg a k... lagtól feküdtem el, de úgy, hogy ki is vágott a gép.

Télleg neked, mennyi is a resid? (Csak, hogy mit adjak neki, mert ugye barbnak max monk, esetleg wiz cucc hullik. Csak hogy érezzem az egyensúlyt a galaxis erői között.)

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok #### Mi4S

(#646) Gorneck válasza mikromanus (#644) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

De ha nincs olyanod, akkor mit emel? Eléggé fura ez így...vagyis nem fura, hanem blőőődség...mert felesleges odaírni mit emel.

(#645) mpierre: Warcry mellett 900-1000+. Lag az nálam is van brutál mód...főleg, ha elkezdek durrogtatni...
De azt azé lássuk be, hogy egy monknak nem egy babától kéne kapnia elfogadható resit...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#647) Agro

Agro
(senior tag)

Kis segítségre lenne szükségem.

Melyik éri meg jobban:

Amulet:
+200 dex +socket (összesen kb 240-250 dexet tudok bele pakolni)
+55% CHD
+11-22 dmg

v.

Amulet:
+8% IAS
+61% CHD
+18-34 dmg

Ha jól gondolom 8% IAS kb 130 dexel ér fel DPS szempontjából, de vajon a +6% chd és a +10 average dmg kiteszi a maradék dexet? Illetve, hogy megéri e egyáltalán cserélni az amulettet és pénzt ölni bele

szerk.: hozzá teszem nagyon tudnám díjazni, ha a blizz beállítaná, hogy lássam a stat változást ha AH-ban rámegyek egy itemre

[ Szerkesztve ]

(#648) maross válasza Agro (#647) üzenetére

maross
(PH! kedvence)

Tok hasonloak, ebbe penzt ne olj, ha mar megvan az egyik.

senki se mondta, hogy könnyű lesz!

(#649) Agro válasza maross (#648) üzenetére

Agro
(senior tag)

Akkor össze kaparok még egy pár millát és rágyúrok egy Dex+Dam+CHD+CHC kombós amura. Köszi!

(#650) Gorneck válasza Gorneck (#646) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Mondjuk, ha jól látom, akkor a fire resivel vmi hasonlója lehet, mint nekem...

Diablo 3 - Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.