Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CzKaresz81

    tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék, véleményt! Lehet már ki lett beszélve ezerszer, akkor elnézést de ennyi kommentet lehetetlenség végig olvasni...

    Adott ez a kari http://eu.battle.net/d3/en/profile/CzKaresz81-2550/hero/23638102

    Elemental arrow / frost arrow skillre hegyezve...

    Van egy fire build is, de azt valahogy annyira nem érzem!

    Kérdések:
    -Sokat gondolkodtam, hogy lehetne erősebbé tenni (vonatkoztassunk el a gyűrűktől valamint a chd maximálásától a különböző itemeken). Gondolom cold skill bonusz groves és, chestre nem igazán van ? Mint mondjuk fire skillre ?
    -A frost arrow 5-10M között sebez s ezt vonalban végig mindenkin, + 30% buffot nem számítva, a buldon látható manticoreval... Sokan mondják, hogy két egykezes fegyver sokkal jobb a DH-nál, én ha két egykezest használok mind a kettőbe 130% chd-el akkor sem vannak nagyobb értékek, főleg hogy egy egykezes minimum dmg -je közel 700-800 al kevesebb... Miért is jobb a két egykezes, már ha jobb?

    Valahogy nem érzem annyira erősnek a DH-t hogy "könnyen" lehessen majd haladni vele T4-T5.. Karakter váltáson gondolkodom, mert sok már karakternél olyan dmg értékeket látni amiket szerintem DH-nál el nem lehet érni, hiába szeretem, imádom a karaktert!

    Még amin gondolkodom a szett bonuszok:
    - Natalya a +20 discipline, +250dex, + 7%chc miatt
    - Maruder set 500dex (elgondolkodtató a 4 szett, mert a dögök szépen dolgoznak 1M dmg et kitolnak simán)
    - Cain's sett 8%as, 50% MF, Exp
    - Blackthorn 250 vit, elit +10% sebzés, elit -10% kapott sebzés
    - Aughild +/- 15% dmg elit

    Persze a "royal" gyűrűvel a szettek ugye redukálhatóak tehát 2-4 szett rápakolható egy karira...

    Persze ezeket cold skillre hegyezve...

    Van még egy Buriza crosbow amiben vannak lehetőségek mert átfúródik a nyílvessző, ez frost arrownál tud még brutálisabb lenni...

    Mindent szívesen fogadok, legyen akár kritika is az...

Új hozzászólás Aktív témák