Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#55851) mikromanus válasza tomazin (#55849) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Ja. Ha meg nem kapják, akkor veszik a cachekat. ;]

A feljebb említett Alkaizer viszont szerintem nem élt ilyesmivel. Simán csak veszett sokat runol. Soloban, ami hátrány, de így is esik szépen. Nekem is sok set item esett. 3 karakterrel játszottam aktívabban, így picit kevesebb jut egyre. Ha a mostani nem barbis set itemeim kétharmada barbis lenne (azzal esett volna), akkor kb nekem is kijött volna hasonló karakter már. Na jó. Névleg hasonló. Rollban lehet szarabb. A setbónuszos ringem például crap mind a kettő. Immora esett 3 slotra 6 item, meg 60-on armor. Az earthquake és a charge setre meg van 2-2 darab (vagyi s lenne, csak a földrengéses másodikat lepasszoltam csapattársnak. Ha nagy véletlen esne neki charge setes, akkor "megadja"... már ha bent vagyok partyban). Nem lehetetlen. DH-nak is van mara kettes setbónusza már, a többi setből meg 1-1. Monkra is esett valami azt hiszem. Ja, meg crusa setes sapi is. Bár az már barbival ami nem is tudja felvenni. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#55852) Gorneck válasza schwartz (#55850) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Kb jahh...bár így hírtelen nemtom mire gondolsz...ezzel megy általában. :)

(#55851) mikromanus: Kaizer robi egész nap pörög forog...robot módjára...tőle pl nem sajnálom...nem bírok 2-3 óránál többet gép előtt ülni..megfájdul tőle mindenem... :D

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55853) Rayner válasza Gorneck (#55852) üzenetére

Rayner
(senior tag)

Palmra gondol szerintem.
az amum előtt azt használtam én is, de most az LTK van bent stunos rúnával így mindig 2 cloneom van fent akik pakolják helyettem, ráadásul sokszor tolnak SSS-t is vagy összerántást.

(#55854) mikromanus válasza Gorneck (#55852) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Mostanság annyira megszaladt neki ezzel a pattogó-földet rengető mókával, hogy már nem is pörög-forog. Ugrál meg hammerezik amikor épp nem sprintet aktivál. :C
Íg ymár azért barátibb picit...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#55855) LLKobe válasza schwartz (#55850) üzenetére

LLKobe
(PH! kedvence)

"talan hasznalja is az egyetlen OP skillt ami a jatekban van"

És melyik lenne az?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#55856) Gorneck válasza Rayner (#55853) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Azt nem procolja a fegyó...

(#55854) mikromanus: Hááát igen...aszittem nincs lejjebb a barbároknak...de van...Blizz megalkotta...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55857) Rayner válasza Gorneck (#55856) üzenetére

Rayner
(senior tag)

Nem azt irta hogy proccolja hanem hogy buffolja nem mindegy

[ Szerkesztve ]

(#55858) Gorneck válasza Rayner (#55857) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Jogos...egyébként sokan nem használják a palmot...nem értem miért...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55859) sith7 válasza Gorneck (#55858) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

Mert elveszi a helyet a stun - tos harangtól :DDD

Diablo 3 , Hots: SithHet#1105

(#55860) Rayner válasza Gorneck (#55858) üzenetére

Rayner
(senior tag)

szerintem is jó a palm csak egy nagy dzsihád közepén mikor belesűlnek az effektek a monitorba nemigen tudom kire rakom :D így meg a clonok intézik ezt.
ltk pedig szerintem gyorsabb/jobb mint a harang...nekem legalábbis az utóbbi lassú volt hiába ütött nagyobbat.

(#55861) Gorneck válasza Rayner (#55860) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Én nem haragozok, meg nem is LTKzok...van aki képes DMG-elni...ezt rábízom... :D

Még van min finomítani [link], de majd alkul, a másik Monkom meg fire lesz...a cinder már megvan hozzá... :D

De most a fő projekt a Barbim. A WDt meghagyom annak akinek van is vele lootja, meg már nagyon unom ezt a PET-es sz@rt.

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55862) Rayner válasza Gorneck (#55861) üzenetére

Rayner
(senior tag)

A harangos resz sithnek szolt sry
a furyra meg nekem is faj a fogam...remelem az is ugy esik ki mint a wkl

[ Szerkesztve ]

(#55863) mikromanus válasza Gorneck (#55861) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

"...van aki képes DMG-elni...ezt rábízom... "

Azt hittem ninc s a DT-WW barbinál lejjebb, de Gorni megoldotta ezt is monkkal. ;] :C

(#55864) Gorneck válasza mikromanus (#55863) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Mármint mit?

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55865) Edge válasza Rayner (#55830) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

sztem:
a sok támogató első napokban sőt valszeg azóta is a malti killért járó leget/setet odaadta/ja a streamelőnek, ennyi. Tuti hogy a sok set item ezeken a figurákon nem saját drop.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#55866) mikromanus válasza Gorneck (#55864) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Lehet félreértettelek és nem azt írod, hogy hagyod a komoly skilleket és a sebzést arra aki bírja/tud sebzést leadni? Úgy érted azért nem kell, mert anélkül is kemény vagy és nem áll meg ellened semmi? Ha így lenne, akkor félreértettelek. Szóval nem partyarc-nodamage karaktered van?. :DD

[ Szerkesztve ]

(#55867) Helmoras válasza Gorneck (#55858) üzenetére

Helmoras
(őstag)

Jó a palm csak t4 alatt nem sok értelme mert egy normális partyban szinte rá se lehet tenni a mobra olyan gyorsan meghal... felette pedig a legerősebb skill (vajon a sever bekombózza?:D:D) miliárdos dmges pukkanás elég jó lehet :P

(#55868) Gorneck válasza mikromanus (#55866) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

De azt írom, hogy partyarc karim van...de kb minden kari körbehugyozza azt a DMG-em, mind1 mit viszek.

Minek rakjak be egy LTK-t mikor az én fos barbim is nagyobbat csap, mint a Monkom, vagy minek vigyek pl LTK-t mikor 2 PET-es WD van mögöttem...1 fetish nagyobb üt, mint én... :D

A palm meg teszi a dolgát. DR meg szépen levegőben tart mindenkit... :D

Én azt nem értem, hogy futi futi pörgőforgó barbi hogy jön a képbe?

(#55867) Helmoras: T3 partyban is van értelme...de még akár alatta is...20% more dmg az adott mobra...riftes muftira is faxa...de eliten is bőven elvér...sokkal előbb hal...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55869) schwartz válasza Gorneck (#55852) üzenetére

schwartz
(PH! addikt)

Az ilyen "T6 faceroll streamereken" mar csak nagyokat rohogok....Multkor beneztem public T6-ra. Volt egy monk ossz 200 oraval, jopar sarga item ketkezes fegyo stb. Gondoltam megnezem mi lesz ebbol... :) Majd tatva maradt a szam olyan jol haladtunk. Ez a sapi volt rajta (4sec-el). es iszonyat jol mukodott mert rengeteg palm cyclone strike kombot el tudott loni.

(#55870) Gorneck válasza schwartz (#55869) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Az a baj ezzel a sapival, hogy kurvára nem látni mikor aktív...előszerettel használnám ki a képességét, de egyszerűen alig alig veszem észre...
De mivel van mögöttem DMG így nem nagyon szorulok rá.

Ezek a streamerek többsége azé facerollozik, mert van mögötte 1-2-3 megfelelő kari (pl Jade WD, 8-10 sec archon, pala). A baj ott kezdődik mikor egyedül van oszt csapkod vagy 500at mire elfogy 1 elite pakk...bár inkább a bossok a kemény diók...

A monk nagyon gyenge dmg-et tol ki a többi karihoz képest...illetve amivel ki tudja tolni az kurva kevés %kal dolgozik, meg nagyon nehéz nonstop tolni...

Én nem is nagyon megyek vele soloba...csapatba viszont kurva hasznos. :)

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55871) lakisoft

lakisoft
(PH! kedvence)

Nem tudja valaki 2.0.5 patch mikor lesz?

www.horgasztuning.hu - 70-5086226

(#55872) Kicsimix válasza DjDanee87 (#55808) üzenetére

Kicsimix
(őstag)

Áháá dejó.. Azt hittem ezt már javították.. Tegnap óta csodálkozok miért ilyen szar ez fegyó..

Na este leveszem róla a lightot...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#55873) DioRobber válasza mikromanus (#55866) üzenetére

DioRobber
(tag)

köszi, hát lehet maradok a reaperes healthglobos buildnél :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#55874) schwartz válasza mikromanus (#55863) üzenetére

schwartz
(PH! addikt)

Nem nem. Ettol az izsompacsirtatol nincs lejebb s megis konyorognek vigyem T5-re. :D (bar nem szoktam mert melos dolog a helyezkedes es lehetoleg egyszer sem halni) T6-on mar nagyon meg kell dolgozzak vele de ha van egy tavolsagi tankosabb karin Unity akkor az is vallalhato.

[ Szerkesztve ]

(#55875) mikromanus válasza Gorneck (#55868) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Azért a 624% damage az elég jelentős. Nem épp olcsó spiritben, de simán széttrancsíroz ez is mindent. Legalább annyira mint a barbi bármely skillje. Kekegin a 2-4 sec "kikapcsolás" mellett van egy 30 sec-es belső cd. Így azért már nem olyna kiemelkedő. Másik spirit stone viszont ad egy extra 10 yard hatótávú lövedéket LTK-ra (Gyana Na Kashu). Így már elég szép lehet a sebzés. T5 solo videót láttam már a témában. Van benne azért lehetőség. Ami még DPS buff lehet az a kétkezes fegyver használat. Ugyan névleg kisebb a DPS, de folyamatosan lehet nyomni a nagy DPS skilleket. Ütésenként meg jóval durvább a sebzése.
Nálad inkább vagy az a gond, hogy vagy meg se próbáltad, vagy nem használtad ki a lehetőségeket. Semelyik build nem annyira hatékony ha lehagysz mondjuk 100-160%-nyi elemi sebzés bónuszt, vagy épp 40-90% skill dam bónuszt. Esetleg 30-60% elit damot. Vannak tartalékok azért. Lehet fejleszteni.
Mondjuk DH-val nem nagyon ment. Se resource csökkentő cache ajándék (act 3), se andariel. A reaper braci meg vagy szar, vagy coldos (erre van a legkevesebb skill), vagy legutóbb épp fire lett mikor ráálltam physicalra. CHC nélkül, tehát ez sem átrollolós fajta... Meg a soj és cinder is elkerült. Így is agresszív vadállat a bicskás állatja. :C

(#55874) schwartz
jaja. Ennek már csak a lapátfüleinek a csúcsa lóg ki az iszapból. :DDD
Miért nem használod a Midnight Feast passzívot. Nem ad még egy kutyát?

[ Szerkesztve ]

(#55876) Edge válasza Kicsimix (#55872) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

simán 2300 dps körül lesz :) (nekem is van egy csak intes)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#55877) Helmoras válasza Gorneck (#55868) üzenetére

Helmoras
(őstag)

igazából elfér, mostanában barbározok egyelőre a t2 a plafon, de amikor monkal t3-aztam jött velem a dh / wiz ilyen aktiv 25-30 milla dps el, nem tudtam palmot pakolni, épp hogy az összerántásokat tudtam tolni ugy olvadt az enemy...

(#55878) Kicsimix válasza Edge (#55876) üzenetére

Kicsimix
(őstag)

Jajam úgy számoltam én is.. Valahol ott lehet a vége :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#55879) schwartz válasza mikromanus (#55875) üzenetére

schwartz
(PH! addikt)

De igen. Csak akkor T5-T6-on nem biztos lesz idom felvenni a globot egy villamcsapas utan. :DDD (a jungle fortitude helyebe mehetne de ugy nem eletkepes)

(#55880) Gorneck válasza mikromanus (#55875) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Látom sokat partyzol...egyszer próbáld ki... :)

(#55877) Helmoras: Ha nincs masszív AOE-t tudó a partyban, akkor tudsz.

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55881) Thrawn

Thrawn
(PH! félisten)

Papa meghozta a szerencsém, kiesett egy Firebird vállas :)

szerk: még mindig azon hüledezek, hogy a garga mennyire OP :DDD

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#55882) warcat válasza Thrawn (#55881) üzenetére

warcat
(PH! addikt)

Az egész petezés OP,T3-on nyugodtan ki lehet alttabolni pl jar of soulson.Kár hogy a wratful protector nem physical ;]

(#55883) Helmoras válasza Gorneck (#55880) üzenetére

Helmoras
(őstag)

elég ritka az hogy ne legyen, persze ez mit sem változtat azon hogy baromi jó skill :)

(#55884) Gorneck válasza Thrawn (#55881) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

A sutyi dropper lopper otthon szabizik... :D

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55885) Thrawn válasza warcat (#55882) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

Erősen gondolkodok rajta, hogy beszorítom valahová a teleportot, mert most nagyrészt csak loholtam az állatkert után és csak néha villantottam meg a lézershow-t :D Nade egyhitelni az eliteket akkor sem fair :DDD

Gorneck23: azt jól teszi, így aktívan pihen :) Esett neki egy mojo, Zuni volt asszem.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#55886) sith7 válasza Rayner (#55860) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

A stunt - miatt harangozok, 4,5 mp a stunt időtartama, mire letelik, mehet a következő, ha jó ütemben dobom ki az elsőt, akkor ki lehet ütni egy komplett elit pakkot úgy, hogy meg sem tudnak ütni

(#55887) mikromanus válasza Gorneck (#55880) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Nem próbálom. Minden item vagy mérges, vagy lightning lett monknál. Fire mutatóba se esett. Így lemarad a buffok nagyja. Kb ott lennék vele mint te. Szar mer' nincs semmi buffom. (mondjuk lightningra kezd jó lenni, de az meg nem olyan izmos skillekben). Partynál picit be vagytok ragadva a tradicionális/beszűkült látásmódnál. Nem KELL épp a monknak lenni partyarcnak. Nincsenek rögzített szerepek. Kényelmes, meg jó a palm és a berántás is. Egy mindenkinek belefér szerintem party skillekből, de arra építeni nem nagy élmény. Ha valaki rabszolgát akar tartani, akkor keressen rá mást. Pl a globegyáros kutyaidéző brazil kopasz görbehátú/görbelábú táncost aki nemrég postolta a közkedvelt karakterét. :C

(#55888) Gorneck válasza Thrawn (#55885) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Aszhem ma be se lépek a DIOba... :D Lassan kiesik neki a komplett Zuni set... :D

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#55889) TeeBee73

TeeBee73
(őstag)

Ki volt, aki rám küldött egy Blizzard-ot? Akkora jegek hulltak az égből, a fél pálinkának valóm odalett. :W

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#55890) SQX_Barto

SQX_Barto
(őstag)

Laptopom vgaja megadta magát, egy ideig offline leszek...
Sajna WPre nincs Diablo ;]
Muton: Amilyen szar cuccaim vannak, nem lesz annyi helyed :DDD
A kis ideig szerintem 2-3 hónap lesz...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto

(#55891) Muton válasza SQX_Barto (#55802) üzenetére

Muton
(PH! addikt)

na igen, a kegyelem :DDD

majd ha találok valami pluszosat, akkor félrerakom neked :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#55892) Rayner válasza TeeBee73 (#55889) üzenetére

Rayner
(senior tag)

Split bountyznak odafent

(#55893) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Másnál is folyamatos disconnect van most? :U

Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 3

(#55894) sith7 válasza TeeBee73 (#55889) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

Békéscsabán tornádó van

(#55895) radi8tor válasza sith7 (#55894) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Double tornado?

⭐ https://wellbe.hu

(#55896) warcat

warcat
(PH! addikt)

Amúgy majdnem 100%,hogy a harrington öv +135% dmg 10 secre buffja hat a fetishekre,elég hasznos míg nem lesz valami jó blackthorn kombo.
Ha valaki talál Starmetal Kukrit,légyszi ne dobja ki akármilyen xar roll,kb a legritkább cuccok egyike a játékban( alacsony szintű ceremonial knife,amit felrollol 70-re) - ha sose lesz WD-d akkor is jó lesz cukkolni witch doktoros haverokat vele :P

(#55897) schwartz válasza mikromanus (#55887) üzenetére

schwartz
(PH! addikt)

Azzal tobbnyire haver tolta anno MP10-en. Csak nem vette meg a RoS-t igy visszakerultek a cuccaim.
De mi van ha valaki pont azt a support jatekstilust szereti? Probaltad? Lehet megtetszene es onkent kerned a nyakadba a lancot.... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55898) CactuS válasza warcat (#55896) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Erre gondolsz? Sajna nem az enyém, hanem egy cimborámé, akivel együtt szoktam játszani. Mondjuk, ahogy látszik neki szinte minden kiesik, mert makker. Viszont nem a Blizzard adta neki titokban és nincsenek adományok sem. (Ezeken az "elfogtunk egy levelet" a blizzard belső köreiből féle vallomások elég veszélyesek, a főnököm nem tudta, hogy mi a fenén röhögök fel hangosan munka közben. Most komolyan tényleg elhiszi valaki, hogy a Blizzard azzal fog szórakozni, hogy x-y embernek adogat egyesével itemeket? Mert üzlet? Lol.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55899) sith7 válasza radi8tor (#55895) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

1 -et láttam csak a fényképen, nem tudom mennyi volt

(#55900) vhunor válasza warcat (#55896) üzenetére

vhunor
(őstag)

Ugyanez az érzésem a crusader Gyrfalconjával kapcsolatban.

You need a light?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.