Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz Gorneck #54455 üzenetére

    Én is ezen a véleményen vagyok, mióta kijött a kieg, kb abból állt az életem, hogy dolgozok, diablózok és alszok kb 4 órát. Ennek az lett az eredménye hogy esett egy Grin Reaper fejes (pedig a petesre hajtok ami neked is van) és sikerült craftolni egy középszar mojo-t. Ezen kívül az egész geart át tudom tenni wizardra, mert semmi WD cuccom nincs. Wizardnál ugyanez a helyzet, annyit leszámítva hogy ott még ez az 1 kaszt spec item sincs. Elmondhatom hogy izomból van 900k-1m damage -em, de pont azok a cuccok nem esnek amik miatt lenne értelme 1-1 buildnek. Mostanra annyira lehangoló lett hogy naponta kb 1-2 riftre felugrok, esetleg a crafthoz szükséges mobokat nézegetem hogy éppen vannak-e, de 95%-ban nincs. Horadricban meg az utolsó 30-ban nem volt legend, mindegy hol farmolom meg hol nyitom ki. Chiltara kb 120-150 keresésből zsinórban egyszer sem volt a barlangban, az előtt is csak egyszer láttam, igaz akkor dobta is az alapanyagot, amiből sikerült olyat craftolni hogy egy friss lvl1 -es karira nincs pofám ráadni. Viszont annak örülök, hogy van olyan p100-as ismerősöm aki kieggel kezdte a játékot és most 2-3 karaktere is teljes szetben meg a legtutibb itemekkel van tele és t4 alá csak akkor merészkedik ha közben filmet néz és nem tud figyelni.

    Most hogy kisírtam magam, gyorsan játszok is, mert könnytenger után jó cuccok szoktak másnak esni, talán most nekem is :D

    [ Szerkesztve ]

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák