Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz 0Li #54451 üzenetére

    Igazából én csak azt szeretném és még páran, hogy a játék értékelje azt, ha vki teszi bele a kmt és teszi azt jól. De sajna erről szó sincs...1 hét betegállomány után a WDm 1 azaz 1 Mask-ot tudott felmutatni, napi 4-5 óra játékkal. Ez mi? Klántársnak meg felhúztam a WDjét, neki nem egész 2 óra alatt kiesett 1 fegyó 1 OH és nem is sokára a Petes és Locustos fejes is. Ez mi? Ez egy rohadt nagy szánalmas hulladék. Persze így tovább marad az ember a játék előtt, mert vannak célok, amik vagy kellő motivációt biztosítanak vagy elveszik az ember kedvét az egésztől...szerencsére nekem még ott a Monk és ott a DH, mind2 kedves kaszt számomra, de aki only 1 és csak csak tolja bele az órákat a semmiért? Szal nem nagyon értem Blizz miféle algoritmussal dolgozik...de vhogy vmi el van benne csöpppet baszva.

    Sokáig nem volt az...
    A pet buff óta több a WD a listámba...most már wiz mellett wdt is be tudok hívni a partyba...amivel ofc nem vok kisegítve... :D

    (#54453) mikromanus: Hááát ez a másik szánalom...

    (#54452) vendingo: Titkon a békás fegyóra vágyom, vagy a bbv cd csökkentősre (elsődleges skilljei elég bénák még mindig a WDnek és mellé lassan castoja/procolja a fetisheket). Hááát a garga 200M-os critjeivel elég nehézkes lépést tartani... :D

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák