Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz #13110016 #49516 üzenetére

    Katasztrófának éppen nem nevezném a WD-t. Sőt nekem most az tetszik a legjobban.

    Pár dolgot te rosszul csinálsz az tuti, mert nekem soha nem fogy ki a mana. Pedig néha tolom a denevérrel együtt a macit. T5...nevetve megy egyedül is.

    Ami hibákat nálad láttam..
    1. Rohadt sok az támadási sebességed...kezdésnek élből kivágnám azt 1.62-es bökőt a kezemből. 1.3-1.4-es bőszen elég. Tapasztalataim szerint 1.6-os as (összesen) ez amit max enged a WD hogy jól darálj. Ez felett már szopni fogsz mert elfogy a manád.
    2. Inna gatya kuka az as miatt...helyette kraftolj nagy intes vitás 2 likas gatyót.
    3. as-es rare gyűrű csere nagy int chd chc
    4. Minek rakod be a Slam Dance-t ha fogy a mana...rakd be helyette Rain Dance-t
    5. Spirit Barrage-ból rakjad be a The Spirit Is Willing-et, hogy az is kevesebb manát zabáljon
    6. Spirit Walk-ból a Honored Guest-et használd mana töltésre.

    Ha még így se menne akkor van egy "ingyen" (a fenntartás ingyenes) manás denevér...ide akár 3-as as-el is tolhatod ha úgy tetszik.
    Szépen berakod passzívnak a Pierce the Veil-t hogy dobjon 20% dps-t, aktív skill-nek meg berakod Firebats-ból a Vampire Bats-ot (Firebats no longer has a channeling cost.)...és tádááá...nem lefelé megy a manád hanem felfelé. ;)
    Ezzel a build-el még a Zuni szettet is kivághatod a fenébe :)

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák