Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz xavix13 #437 üzenetére

    A frász se érti az AH-t. Tőlem most vittek el egy 1000DPS-es legend fegyót másfél milláért BO-val, volt rajta 53% crit meg némi sallang. Láttam magasabb DPS-el rare fegyókat még olcsóbban is a kutyának nem kellett.

    Igazából tele van a DIO3 tervezési hibával, bazira nem lineáris. Azzal a cuccal amivel kinyírtam act3 első harmadának a végén ghom-ot simán eljutottam act4 első harmadának a végéig gyakorlatilag mint kés a vajban, ha haltam akkor az az én hülyeségem volt, kvázi türelmetlenség, túl gyorsan akartam haladni de sehol nem volt olyan kihívás, mint a fingós aki egy kínszenvedés volt nekem, szóval ha ghom előtt valaki túlvásárolja magát akkor egy darabig nem nézegeti az AH-t az tuti, mert simán tolja solo-ban azzal ami van. Aztán meg már nagyon top cuccot akar, ha egyáltalán még játszik. Én se vennék mostmár egy faca legend páncélon kívül mást, pedig egy szerencsésebb lvl59 páncél van rajtam még mindig. Persze lehet más kasztnál máshogy van, de szerintem a wizard messze nem a legerősebb, szóval ha én simán boldogultam ghom után akkor más is.
    Max azok vevők még a közepes cuccokra, akiket multiban áthúznak a vízválasztó helyeken és emiatt solo-ban is szenvednek, mert ott tartanak ahol nem kéne tartaniuk.

    #471) mikromanus

    Ma nekem is esett két legend, egy gyűrű meg egy fegyó és zéró mf-el van több rajtam mint bármikor máskor, szóval semmit nem jelent.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák