Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz Rebourne #34286 üzenetére

    - itemet létrehozni nem csalás ("cheat"), hanem csalás ("fraud") lenne, nem összekeverendő a kettő.
    - azt az 50-60K-t szorozd meg úgy 10-15-el...
    - sanszos hogy itemet létrehozni, módosítani, stb nekik semmilyen gondot nem okozna ha lenne hozzáférésük (insert into item set seed=..., int=199, crit=6, gamebalance_id=0x61AC0331; és hopp kész is a mempo) de nincsen, mivel
    - az ilyen IT problémák ellen (a devnek van hozzáférése a db-hez, jujj akkor mi lesz?) tucatnyi protokoll véd cégen belül, és a kijátszása nagyon rizikós, plusz a szerződésedben benne van, hogy mi lesz akkor ha rajtakapnak (csúnya nagy lóf@sz a seggedbe, büntető feljenetés, stb.) Pláne a US erre vonatkozó kőkemény jogrendszere mellett komplett idiótának kell lennie egy adminnak, hogy 250EUR-os mempo-kat gyártson...
    - erről órákat tudnék mesélni, mivel ez a munkám. Itt olyan szerződések vannak, hogy még azt is meggondolod, hogy a feleségednek meséljél-e az aznapi munkádról, nem hogy átirogassál adatokat egy rendszerben...

    (#34296) Gyuri27: részvétem ha neked ebből az jött le, hogy én tudnék itemet gyártani itthonról :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák