Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    válasz chopin42 #112516 üzenetére

    Tegnap este pár óra alatt "összetákoltam" egy bone spear necro-t, úgy, hogy még a gameplayt se próbáltam ezzel a builddle sosem. Majdnem minden ancient (a hajam kinőtt, mire tűrhető rollok jöttek az ingyen matikból :W ), 25-ös trapped, 4-es powerful, 32-es stricken (igazi top gem kollekció) 850 para. 110 lement néhány perc alatt, mint a huzat, pedig rengeteget bénáztam, szerencsétlenkedtem, egy-két halál is volt (nem annyira papír, de oda kell figyelni).
    Szóval ez a build lol :C
    Vyr Chantodo Archont kipróbáltam crimson szettel (20 bounty chache..), zodiac nélkül, maxos cd rollokkal. Így kb 66,73 cdr volt, amivel max 10 sec alatt volt a maradék cd az archonon. 800 paragonnal kb (nekem) 114 körül lett volna a max, szóval ez a leggyengébb a 3 build közül, amit a ptr-en próbáltam. Tényleg nagyon kellett neki az attack speed nerf, amikor mentek vele 146-ot 10k paragonnal nerf előtt, most meg kb 5 kaszt van, aminek nem gond a 150 (khm khm crusader), de a wizard nincs köztük. A hydra nem tudom mennyire forrja ki magát, de a twisternek 140 néz ki max.

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák