Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz need #103680 üzenetére

    Nekem még friss a nekró, de amit eddig láttam belőle, az tetszik. Erősebbnek tűnik, mint a többi kaszt, pedig még nem is próbáltam ki mindent vele. Bár nekem a GR80 még picit messze van, tekintve, hogy egyedül játszok, így nem tudok annyira fejlődni, mint azok, akik csapatban nyomatják. De nekem így is megfelel, soha sem érdekelt, hogy hányadik vagyok a ranglistán.

    Jelenleg épp most lett meg nemrég a GR70, és szerintem hamarosan meglesz a GR75 is, utána átállok megcsinálni a "The Thrill" conquestet (GR45 set nélkül). Végül pedig szerintem vagy indítok egy Multishot DH-t is, azzal általában le tudom hozni a 350-es láda eventet, vagy megpróbálkozom egy Hardcore Crusaderrel szintén lehozni a GR45-öt setek nélkül... vagy pedig feladom az elveimet, miszerint egyedül viszem végig a szezont és szólok valakinek, hogy segítsen... :DDD

    De még meglátjuk. Most már kezd alakulni a kari, a nagyobb tömegekben is szép pusztítást tudok okozni, a probléma akkor van, ha a legyilkolandó ellenfelek szétszaladnak. Akkor nehéz őket levadászni, mert a Bone Armor hatókörén kívül nem sebződnek annyira.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák