Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#104251) 42861 válasza saelin (#104249) üzenetére

42861
(fanatikus tag)

Szia. Kb. 1500 óra PC-s D3 után vettem meg Xbox One-ra a játékot. Semmivel se könnyebb vagy nehezebb.
(Ugyanúgy szar a loot.. ;] )

(#104252) LélekVándor válasza chopin42 (#104235) üzenetére

LélekVándor
(tag)

Már a botosokat sem igen bannolják sajnos, meglepődnék ha a thud vagy az enigma miatt bannolnának. KB. A leaderboardosok 90%át bannolniuk kellene.

(#104253) chopin42 válasza LélekVándor (#104252) üzenetére

chopin42
(senior tag)

Tegnapelőtt meglett a 100 a crusdaderrel (ami lehet nem nagy szám, de így is örülök), turbo hud nélkül. Szóval megleszek nélküle, tisztesen játszom, és élvezem a fosul rollolt ancienteket. :C

Crusaderrel az a bajom, hogy 3 stat is kell, hogy jó legyen: chd, chc, cd reduction maxra. Ezeket kidobni egy cuccon elég mázli, a bountyt meg rühellem...Ha véletlen stimmel a fenti három, akkor meg a legend statokból (6-800 condemn) kap az ember egy 600-at :D

Szerencsés 2019-et!

(#104254) saelin válasza SQX_Barto (#104250) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Király! Köszi a válaszokat.

Néha megáll bennem az ütő, amikor valami elite belém ver egy olyat (GR-ben főleg) hogy egyből elkezd "lüktetni" a monitor... :DDD Szerintem ki kell váltanom valami szívgyógyszert, mert ez nem lehet bírni! :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#104255) proci985

proci985
(MODERÁTOR)

guardian p628on, azt hiszem ez uj sajat rekord.

foleg, hogy a GR79et a kovekhez egy kb 40m toughnesses pure offense multishot dhval toltam mert ahhoz volt cuccom, igaz egy kozepesen gyenge ancient yang azert esett.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#104256) Vistaboy

Vistaboy
(PH! nagyúr)

Alakul lassan, ezúttal már csak egy goblin menekült meg a pakkból, amit ma adott be riftben.:) Viszont bountyban még nem láttam Rainbow goblint, pedig már annyira akarnék kiruccanni egy kicsit póniföldre.:)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104257) rumkola

rumkola
(PH! kedvence)

Konzolon nincsenek csalók:
[link]

:DDD :N

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rumkola

(#104258) mpierre válasza rumkola (#104257) üzenetére

mpierre
(PH! kedvence)

B@zeg...! E' mi a szent sz@r? :DDD

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok #### Mi4S

(#104259) Bird válasza mpierre (#104258) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Exploit, mindig is létezett, de egy újszülöttnek minden vicc új. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird and Mate

(#104260) rumkola válasza Bird (#104259) üzenetére

rumkola
(PH! kedvence)

Oké, de nem az volt, hogy ps4-en már bizz szerveren fut és nincs csalás?

(#104261) reelc válasza proci985 (#104255) üzenetére

reelc
(őstag)

Az szép, grat.
Nekem is haladós volt, P646-on lett meg.

Sok nyersanyagot beáldoztam, de lett egy tűrhető Yangom. Az NSesnél sokkal jobb, de a Primaltól távol esik. NSBen is elvertem korábban minden nyersanyagot rá és semmi jobbat nem dobott az akkorinál.
Szóval egy tárgyam biztosan lesz ami jobb, mint az NSes. Már megérte a szezon. :)
Pihenőre is vonultam azóta.

(#104260) rumkola: Lehet még offline módban nyomja? A mostani konzol generáción a Seasonok is későn indultak, nem a játék megjelenésekor.

[ Szerkesztve ]

(#104262) Vistaboy

Vistaboy
(PH! nagyúr)

Azért nem teljesen hasznavehetetlen ez a Pestilence set... :)

Elsőre lenyomni egy set dungit Masterre, nálam nagy szó, úgyhogy mégis lett valami haszna annak, hogy nekróval kezdtem. Most már válthatok Shadow DH-ra és jöhet a goblin vadászat. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#104263) Franklin válasza Vistaboy (#104262) üzenetére

Franklin
(PH! addikt)

Nice!

De a Shadow set dungeont nem fogod elsőre lenyomni Masterre, azt garantálom ;]

Vagy csak én voltam béna. Maraudernél nekem is meglett másodikra a master.

(#104264) Elemental válasza Franklin (#104263) üzenetére

Elemental
(őstag)

Nekem ue multi dh-val lett meg kb 6. próbálkozásra.
Amúgy, ha hc karival lehalok set dungeon közben, akkor bukom a karit?

[ Szerkesztve ]

"Mikor mondhatjuk valakiről, hogy már felnőtt? (...) Amikor már nem szükséges, hogy hazudjunk neki bármiről is."

(#104265) Helmoras válasza Elemental (#104264) üzenetére

Helmoras
(őstag)

Probald ki :DD Szerint igen.. :O

(#104266) reelc válasza Vistaboy (#104262) üzenetére

reelc
(őstag)

Szépen lehoztad.
Korábban említettük már, hogy a Natalya a játék egyik legkönnyebb Set Dungeonja. Csak a Journey miatt szoktam használni pár havonta, és csak akkor sikerül másodjára Masterre, ha nagyon fáradt vagyok. Ráadásul nem is szokott meglenni minden a buildhez, amikor letolom a Dungeont.

(#104263) Franklin: Régen próbáltam, nem kínlódok a Shadow Dungeonnal. Ugye nem a Holy Point Shot tegezzel próbáltad? Ilyenkor hátrány a 2 plussz penge, úgy tudom. Guide.

(#104264) Elemental: HC-nél a halál az halál. Azért HC.

[ Szerkesztve ]

(#104267) Elemental válasza Helmoras (#104265) üzenetére

Elemental
(őstag)

Egyszer kipróbálom :)
Nemsokára végigtoljuk haverral a story walkot, lesz fölös wd (csak a walk miatt indítottam), ha meglesz neki a szet, leöletem magam.

"Mikor mondhatjuk valakiről, hogy már felnőtt? (...) Amikor már nem szükséges, hogy hazudjunk neki bármiről is."

(#104268) SQX_Barto válasza Elemental (#104264) üzenetére

SQX_Barto
(őstag)

Nem bukod a HC karit Set Dungeonnál :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto

(#104269) reelc válasza SQX_Barto (#104268) üzenetére

reelc
(őstag)

Ezt nem gondoltam volna.
Micsoda nagylelkűség. :)
Azt gondoltam a HC az HC bárhol is halsz.

[ Szerkesztve ]

(#104270) Helmoras válasza reelc (#104269) üzenetére

Helmoras
(őstag)

Ha tippelnem kellett volna en is azt mondtam volna hogy kanyec..., de akkor ezek szerint nem :)

(#104271) Elemental válasza Elemental (#104267) üzenetére

Elemental
(őstag)

Kipróbáltam, nem lehet meghalni. Az első fatal dam-nál meghal minden monster, az életem pedig visszaugrik, mintha rajtam lenne a fatal blow védelmi passzív.

(#104272) Franklin válasza reelc (#104266) üzenetére

Franklin
(PH! addikt)

Nem Holy Point tegezzel csináltam természetesen, én is a guide alapján, de egy szenvedés volt, nem is akarok beszélni róla ;]

(#104273) proci985 válasza reelc (#104261) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

:R

ja anno ptren esett egy primal yang, azzal GR102 korul tudott a fire UEm (aminel a phys gr pushra eleve jobb), az ancival kb 100ig jo. materialt en is eltoltam egy csomot de normalisom nem lett.

tegnap mondjuk JSannal inditottunk egy hc karit funolni.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#104274) Delávégá

Delávégá
(tag)

Más is nehezen talál normális zodiac gyűrűt vagy Band of Might-ot barbárnak? Mondjuk utóbbi ritka is. :)

(#104275) Franklin válasza Delávégá (#104274) üzenetére

Franklin
(PH! addikt)

Én pl. DH-val találok nehezen STR-es Thunderfury-t (Templarnak), meg INT-es Sultan of Binding Sand-et (Encinek) :D

(#104276) reelc válasza Franklin (#104275) üzenetére

reelc
(őstag)

Én is így vagyok vele. :D
Hamarabb esik barbár, wd, stb. cucc.
Puzzle ring meg mindig olyan sok esik, mintha fizetnék érte.

(#104277) Delávégá válasza Franklin (#104275) üzenetére

Delávégá
(tag)

Annyira nincs már mit csinálni hogy most fun buildeket próbálok összedobni. Immo hota barbárt meguntam gondolom akkor kiszedem vele a gyűrűt mert már csak az kell és mehet a teszt az ugrálós seismic slamas barbár. Csak abból a két gyűrűből kéne az egyik. Mondjuk wizzel se esett még ki az utolsó gyűrű kockába ami a storm armorral proccol pajzsot.

Másik hogy az utóbbi pár hónapban eléggé vállalhatatlan lett a cselendzs rift. Ez a mostani wiz is egy vicc.

(#104278) Vistaboy

Vistaboy
(PH! nagyúr)

Első Primal Ancient cuccom a szezonban. Remélem, a folytatás is hasonló lesz.:D

Ami feltűnt, hogy fogynak a goblinok. Mármint amióta fullos a setem, goblin pakkot nem kaptam, ha be is ad valamit, akkor az vagy sima goblin, vagy ékköves, amiből már tele vagyok... Rainbow goblint nem is láttam még ebben a szezonben.

Egyébként a dupla goblin nem vonatkozik a narancssárgán csillogóra (Insufferable Miscreant)? Mert eddig kétszer láttam, mindkétszer egyedül volt.

[ Szerkesztve ]

(#104279) grimm2015 válasza Vistaboy (#104278) üzenetére

grimm2015
(tag)

A sárgát passzolom, de szivárvány is duplán jön, de csak 1 portál nyílik :D

Battlenet: Grimm#22690

(#104280) _ocsisajt

_ocsisajt
(őstag)

Régen voltam ilyen lelkes, most tal-rasha cseneles, meteoros buildet rakom össze* :B

ez alapján:
talcsenel

Bírja is, van sebzés is, eleve ez a sigil item baromira tetszett mindég is. :B

'szal újra wizzy :B

*exp gemmel felhúztam nulláról és addig nem mentem tovább a fejlődésben amíg a kötelező itemek minimum levelen ki nem estek (storm ring, sigil, vizier stb) így szépen meg is lett minden kb 70-re (kardra borzasztó sokat elb*ttam anyagban, mire kocka adta) :)

[ Szerkesztve ]

MBTI: Ambivert ENFP-T, https://imgur.com/BJj2TfH ^_^ | Epic music forever! :) | Hellrider#2918

(#104281) reelc válasza Vistaboy (#104278) üzenetére

reelc
(őstag)

Most meg nem mondom neked mely goblinokkal, de többfélével találkoztam, amik magukban voltak, nem volt párjuk. Bounty közben. Még annyira sem érdekelt, hogy utánanézzek, melyek vannak duplán. :) Meghalt és kész.
Packba egyszer futottam bele, shrineba még a kezdőcsapattal, Rainbowba egyszer sem.
Nekem egy Primal Shadow Mask esett, de használhatatlan, mert 2 stat is hiányzott róla (CHC és Impale is). Az NSben lévő igaz vacakabb, de rajta van mindkettő. Még vagy 2 Primalom esett, de jelenleg használhatatlanok, és attól tartok később is (pl. Kridershot).
P783-on hagytam abba. Csak azért ilyen későn mert beígértem valakinek, hogy húzom, és addig eltelt még pár nap. Ha meg még fent volt a játék, hát játszottam. :)
A tiéd viszont szép, grat.

[ Szerkesztve ]

(#104282) proci985 válasza Vistaboy (#104278) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

miscerant duplan jon.

---

itt mondjuk lett egy csavar, felhuztunk egy HC karit, p380on soloban megvan a speed demon (2 perces TX) es soloban a GR70. gearen meg picit reszelek aztan lassan irany GR75 solo.

[ Szerkesztve ]

(#104283) Elemental válasza proci985 (#104282) üzenetére

Elemental
(őstag)

Nekem hc p589-nél lett meg a gárgyán.

(#104284) DjDanee87 válasza Franklin (#104275) üzenetére

DjDanee87
(PH! addikt)

Follower damage sosem lesz a közelében a tiédnek, mivel a setbonus adja a sebzést mindenkinél, rajtuk az meg nincs. Így tök fölös a statokat nézni az itemeiken. Legalábbis damage szempontból, attack speed, block és CDR lehet hasznos a megfelelő itemekkel.

(#104285) proci985 válasza Elemental (#104283) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

az szep!

egyebkent meg a dynastyt neztem, 300 alatti embernek van meg. nem sokan HCznak, foleg nem ket classal, pedig hat settel eleg konnyu lehozni ket karival a gr55ot

(#104286) Peppo válasza Franklin (#104275) üzenetére

Peppo
(senior tag)

Tökmindegy, úgysem lesz semmi sebzése hozzád képest. Ami számít, hogy az Ess of Johan lehetőleg 80%-os legyen, a Wyrdward minél közelebb a 35%-hoz, az Oculus meg a 85%-hoz. Ezen felül CDR esetleg a cuccokban. Ja és természetesen kell a relic, amitől nem tud meghalni.

Persze csak ha ezt a buildet használod te is.

(#104287) reelc

reelc
(őstag)

Follower Skills and Gearing (Patch 2.6.1) - még aktuális.

Amúgy a smileyből azt hittem viccnek írja be, mert dexes karival valóban ritkán esik str vagy int cucc ráadásul ami followernek való. :) Szóval teljesen jó a dexes.

[ Szerkesztve ]

(#104288) Franklin válasza Peppo (#104286) üzenetére

Franklin
(PH! addikt)

Tudom, de pont a Follower Guide írta az Encinek a Sultan kardot, mint legjobb fegyver, de nem a sebzés miatt, hanem a tulajdonsága miatt (most hirtelen nem tudom mi az), ugyanígy Templarnak a Thunderfury ajánlott.

Az, hogy stimmeljen a stat is, az már csak az én hülyeségem, szebben néz ki úgy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#104289) Nokedli

Nokedli
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Nektek esik Ramaladni's Gift ebben a season-ben? P450-ig 1 (EGY!!!) db esett (másik karival szintén p450 0 azaz nulla db), amit még az elején könnyelműen elhasználtam, mondván úgy is lesz másik. Most van egy tűrhető ancient yang-om 1,1m dmg és pont az a crit sebzés hiányozna, hogy pontot tudjak tenni a season végére... :) Nézegettem, de nincs kifejezett hely vagy mob ami jobban dobja, az RNG kegyeiben kell bíznom. Azzal, hogy lesoloztam a gr70-et csak rontottam az esélyeket, mert mostmár primal is eshet? :DDD

(#104290) mcsabee válasza Nokedli (#104289) üzenetére

mcsabee
(senior tag)

Én most P330 vagyok, 300 alatt egy sem esett, az elmúlt 30 szinten meg 3 is. Szerintem tök random a dolog.

Stay a while and listen...

(#104291) _drk válasza Nokedli (#104289) üzenetére

_drk
(senior tag)

P420-ig 2 esett.
Gr-en az egyik abban biztos vagyok, másik szerintem sima rift-en.
Én inkább gr-en próbálkoznék.

(#104292) Nokedli válasza mcsabee (#104290) üzenetére

Nokedli
(kvázi-tag)

és (#104291) _drk

Köszi az infókat.

Ezt már én is megfigyeltem más cuccnál is, hogy nem akarja adni, aztán egymás után 3-4-et is. A Convention of Elements gyűrűvel jártam így most. P400-ig semmi aztán 3 rift, 3 gyűrű. Remélem ramaladnival is ez lesz...

(#104293) shotika válasza Nokedli (#104289) üzenetére

shotika
(fanatikus tag)

Én ilyenkor a socket nélkül fegyoval szoktam menni egy darabig, és általában beadja egy idő után.(persze lehet tévedek, és nincs erre külön számolás írva, de érzésre vhogy mindig dobott egyet, majd utána akár 1 órán belül többet is)

Shotiii#2629

(#104294) Nokedli válasza shotika (#104293) üzenetére

Nokedli
(kvázi-tag)

Már kb. 150 paragon szintet letoltam a socket nélküli yang-al, de semmi... :(

(#104295) Phausto válasza Nokedli (#104294) üzenetére

Phausto
(kvázi-tag)

Teljesen random. Nekem is előző szezonban alig esett, most meg fossa a ramaladnit állandóan.

Battle.Net: Aakos69#2629, PSN ID: Aakos69

(#104296) reelc válasza Nokedli (#104289) üzenetére

reelc
(őstag)

Kb. P700-ig esett vagy 5 ha jól emlékszem. Ebből kettőt használtam fel.
Amúgy ha esetleg partyban esett, mindig kidobtam, ha volt már vagy 3db-om, egyrészt nem kell több, másrészt mindig jön az utánpótlás.
Nekem mindig sok feleslegem van belőle. :)

(#104297) rumkola válasza Nokedli (#104289) üzenetére

rumkola
(PH! kedvence)

Uhh, én pont azt vettem észre, hogy kegyetlenül szórja ebben a szezonban. p800 és 13db volt eddig.
Minden szarba egyből belenyomtam. :DDD

(#104298) Elemental válasza proci985 (#104285) üzenetére

Elemental
(őstag)

Nekem egyedül az nincs meg a conquestek közül. Eleve csak dh-val nyomom. Az 50 millás sem volt nehéz, ue yanggal t12 mizéria mezőn lett meg a goldos gemmel.

(#104299) Peppo válasza Nokedli (#104289) üzenetére

Peppo
(senior tag)

P 800 körül vagyok. Vagy 20 biztos esett már. De valamiért a DH-val mindig sokat dob. Általában a partit is én látom el. És ez nagyjából minden seasonben így van.

(#104300) Gyick

Gyick
(őstag)

Hali!

Sunwoku harangos monknál minden buildbe amiket nézetm van crudest boots ami két ally-t ad az egy helyett...Ez miért jelent ekkora bónuszt ennél a buildnél?

Asus N551JX, Xiaomi Mi 8 Lite

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.