Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    Sziasztok..

    Szeretnénk én is kis össze foglalót a szezonról..

    Na most én 1 éve játszom pont most múlt el
    2 barbár karakterrel nem jutottam el Paragonilag 9 hónap alatt mint ebben a szezonban
    tehát feltudtam magamat annyira fejleszteni hogy s NS karaktert lehagytam!
    NS-ben szinte álomszerű volt a szóló GR80 és csak párszor sikerült..ebben a szezonban a Necroval GR87 is lement az összes szezon feladatott megcsináltam és köszönet ebben a Rachnar mesternek :R
    na meg AnginaP akinek a klánja bevett ;) :R

    sok dologban egyet értek veletek a Kadala egy hányinger de ez igaz a retkes kocka refrog az még attól is nagyobb hányinger..! én nem hittem el hogy képtelenség normális statokkal kiforgatni sem gyűrűt sem amulettet
    a végén rá jöttem nincs értelme csak pazarlás..amikor itt több mindenki írta akkor arra gondoltam hogy akkor nem csak nekem ennyire xar!

    reelc fejtegette vagy is először a Léleksrác a GR 3-4 perces úri huncutságot 3-4 perc minél magasabb GR jól adja a cuccokat persze nagy százalékban csak matertálnak jó!

    na és jöhet a következő Szezon és 1 másik Necro.. :DD

    és ha most ebben a holt időben össze jönne hogy "kökény"-el menjek egy kör Riftet az lenne még a fa*sza ;)

    [ Szerkesztve ]

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák