Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz sto1911 #19192 üzenetére

    De mire kell a papír??

    Ha nem vagy tele pénzzel, hogy egyből pereskedj és közben vegyél másik készüléket, mert az le van tiltva amiről a papírt kaptad, akkor mit csinálsz??
    Megvered vagy mit? Ha valakinek nincs pénze vagy a részletet a telefonra fizetni, vagy a telefonszámát, akkor verheti bárki magát..
    Szóval ha van papírod de nincs pénzed a hercehurcára, akkor mit érsz a papírral?? Semmit..

    De ha van pénzed hercehurcára, akkor meg ne vegyél olcsóbban telefont. Hanem menjél be a szolgáltatóhoz és vedd meg drágábban :D

    Bizalom, semmi több nem lehet ilyen esetben.. Én is vettem már nagyon sok mindent Márktól és kölcsönösen megbíztunk egymásban. Volt amikor azt mondtam neki, hogy kellene ez vagy az, de nincs pénzem, akkor ideadta és amikor volt pénzem megkapta..ez egy ilyen popszakma..bízol és vásárolsz, vagy nem vásárolsz..a köztes út iszonyat rögös, azt nem éri meg..senkinek sem még papírral sem..

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák