Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dvix

    senior tag

    válasz Dvix #2250 üzenetére

    Na urak, nekem is fél hónappal ezelőtt letelt az egy éves szervizem az 1.0TCe(101LE) Dacia Duster Celebration-nel. :K Cseréltettem az olajat a kötelező pollenszűrő mellett, mivel 8000km t eltelt és én ebben a tökmag motorban így lövöm be h jó lesz neki(rövidtáv-város).
    Bal tükrömet egyszer lehúzta egy traktoros a boronálóval, de az autó jól fogta az utat, úgyhogy nem darált be a szerencsétlen hekus. :P Jah és hát persze utána mentem mert nem állt meg. Fincsi. :N Utána elismert mindent, a maradék tükör-csonk úgy felcsapódott mikor ütköztünk, hogy felkarcolta a festést, majdnem benyomta a ablakomat. Akkor rendőr, másnap sárga-kék kitöltése a traktoros koma cégénél, aznap már bent voltam a szalonban kaptam új tükröt. :K 1,5 hónap várakozás, biztosító azt mondta jöhet a festés, kicserélték a bal autó üveget és a műanyag elemet is. A hapikám biztosítója biztos örült egy liter ilyen Celebration(vagy ferrit kék) festék adalék nélkül, ügyfél áron 140 ezer forint. :DD
    Szóval már megérte lecserélni az Ignist, a biztonságosabb manőverezés véget.. az autóban olcsó(26e) de ugyanakkor premium minőségű üléshuzat teljesít szolgálatot gumi szőnyegekkel és csomagtértálcával egyetemben. Nekem megérte. :K :K
    Hmmmm jött az új Renault Arkana terep-coupe-SUV, ne cseréljem be gyorsan arra? ;] :P

Új hozzászólás Aktív témák