Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pictigjis

    Topikgazda

    válasz st6969 #15675 üzenetére

    az aldiban pont rendszeresen előfordul. nem tudom az okát, de már nem is akarom megfejteni, mert két különböző üzletben is jelentkezik visszatérő jelleggel a jelenség. a legrégibb fos otp-s termináljaik vannak, már a kijelzők is alig olvashatók, olyan kopott karcosak. én már nem is erőltetem a mobilos fizetést az aldiban (és csak ott), szépen előveszem a fizikai kártyát és bedugom, úgy sikerülnek a fizetések elsőre. mivel az aldi az egyik cashback üzletem, nem szívesen szórom el az aprót állandóan arra, hogy másik kártyával fizetek. nem kényelmes elővenni a fizikai kártyát, de ezen ne múljon (és még chip+pinnel is olyan lassú, hogy arra szavak nincsenek)

  • TrollBalint

    addikt

    válasz st6969 #15675 üzenetére

    Ha jól emlékszem a topikban volt egy olyan tipp (talán pont Pictigjis-től), hogy a kommunikáció túl lassú a Curve-nek, ezért elutasítja, mire választ kapna a banktól. :F De majd kijavít, ha baromságot írtam :D
    Nekem már jó ideje nincsen gondom sem, ha magával a kártyával fizetek, sem pedig, ha órával (Garmin órát használok), nekem Unicredit kártya van mögötte, ez sem tudom mennyire számíthat.
    Azt is el tudom képzelni, hogy éppen akadozik a banki rendszer és tényleg a kelleténél lassabban küldi a visszaigazolást, figyelembe véve, hogy van még egy plusz út a googlepay meg a Curve között, ezt már lehet a Curve nem tudja kivárni :) Mivel ez belső működés, így egyszeri földi halandó sohase tudhatja meg, csak találgatni tudunk.

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

  • st6969

    őstag

    válasz st6969 #15675 üzenetére

    Hát, nem akarom ismételni magam, de újra és újra előfordul, hogy elutasítja. Kb. 2 hetente 1x biztosan. Raiffeisen bankos vagyok. Dupla terhelésnek látszik a Raiffeisen felületén is, de valahogy 1-2 nap alatt mégis eltűnik, és valójában nem terheli be duplán, mint régebben. De így is nagyon zavaró.
    Legutóbb Lidlben 2x is (új terminálon), ill. DM-ben is szívatott.
    Már kezdek arra gondolni, hogy a telefon is számít (5 éves, de csúcskészülékem van Xiaomi Mi 8).
    Használja valaki ebben a kombóban: Raiffeisen + Curve + Google Pay NFC fizetés? Mik a tapasztalatok?

    Ahogy említettem, Raiffeisen banknál vagyok, Gold 2.0 csomagban, mert ez a legjobb (a mai napig ingyenes minden, még az utalások is korlátlan számban és értékben, bár tegnap kaptam a felhívást, hogy 1MFt-ban korlátozzák). Nem mintha sokat utalnék nagy összeget, de ha kell, akkor jó, ha ez van, és emellett minden ingyenes, még a számlavezetés is. De egyre inkább elgondolkodom bankváltáson, ahol natívan elérhető a Google Pay, és befejezném ezt a Curve szenvedést. K&H lenne szimpatikus, de ott fizetősek az utalások, ha jól láttam. 0-áscsomagot még a Gránit banknál láttam, még magas jövedelmet sem ír elő, és mégis minden ingyenes, Google Pay is van...Túl csábító, félek is tőle, nem ismerem ezt a bankot. Próbálok utánajárni, kell-e "félni" tőle...

Új hozzászólás Aktív témák