Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz cochy #304 üzenetére

    Nekem volt, mikor anno BNet-nél dolgoztam egy évig, mert akkor a egy jó megoldásnak tűnt. Azóta leállítottam, találtam jobbat. :)

    ''nem tudom elképzelni jelenleg, hogy fizetgetek 20K-t havonta 10éven keresztül, és majd 10 év mulva, kapok sok pénz, amit ügyes emberek forgattak nekem tőzsdéken 10éven keresztül.
    Vagy ez csak nekem homályos?''

    Mi ebben a homály? A pénzed egy alapkezelőhöz kerül, aki sok más ember pénzével együtt a tiedet is forgatja (itt most óriási összegeket képzelj el, milliárdos nagyságrendben) és ott ér el X hozamot, abból ő megkapja a saját részesedését, a többit pedig visszaosztják a befektetőknek. De ez teljesen független a Brokernettől, a biztosítótársaság teszi be a pénzed az általad megadott alapokba, amit ezek az alapkezelők forgatnak.

    Amiért nekem nem tetszik, az a biztosítási jogviszony, ami felesleges és további költségekkel és kötelezettségekkel jár. El lehet érni befektetési alapokat anélkül is, hogy az ember biztosítást kössön, sokkal jobb kondíciókkal.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák