Hirdetés

Aktív témák

  • wigwam

    újonc

    Az én történetem 2.rész!

    Mindenkinek köszönöm a bátoritást,és a segítséget!

    El tellt egy kis idő,míg feltudtam dolgozni a történteket,hogy higgadtan tudjak gondolkozni.

    Hogy miért is?
    Mert felhívtam a rokonomat,hogy volna 1-2 ötletem arra nézve,hogy miként lehetne kilábalni ebből a szörnyű helyzetből.
    Hálistennek a bnet nél gyakran vesz részt személyiségfejlesztő tréningen,így határozottan csak annyit mondott,tégy belátásod szerint,köszönöm,szia.és letette a telefont.
    Ezután ügyvédhez fordultam,aki annyit közölt ,mivel a kölcsönadót rokoni szálak fűzik az adóshoz, a jog nem tehet semmit nemfizetés esetén,ha a kölcsönadó nem tesz semmit.
    Ezután Édesanyámhoz mentem és szószerint elsírtam én kreténállat a bánatomat neki.
    Most úgy látom,hogy lassan lassan dereng neki,hogy mi vár reá.
    Anyám másnap közölte,hogy a rokonom záros határidőn belűl rendezi az adósságait.
    Ezen csodálkoztam.
    Megittam egy kávét aztán egymás után elszívtam vagy 5 szál cigit,és elkezdtem újra át gondolni az egészet,hogy mi is lehet ,vagy lehetett a valóság.
    Ekkor mint derült égből a villám,sújtott le rám a tény ,hogy ez az egész egy halálcsapda.
    Bővebben:
    4-en ülnek egy kerek asztalnál ,pókereznek,de csak 3 előtt vannak zsetonok.
    A 3 kérdi a 4.et.Te nem játszol pénzben?
    Mire az felel.
    Én bemondással adom a tétet,és a mögöttem levők fizetnek majd!

    Ekkor kezdtem nagyban gondolkodni én is.

    Ugyanis!
    Rájöttem,hogy akár fizet akár nem ,most már mindegy.Neki!
    2 ügyvédet fogadtam,hogy indítsunk pert,és ha lehetséges,büntető per legyen.
    Azt hiszem hogy precedens értékü per lesz.
    Zala-megyében ezt mással,többé senki sem fogja mégegyszer megtenni.
    Folyt köv.ha élünk még addíg.
    Egyébként mindent át adtam ügyvédeimnek,arra az eshetőségre,ha valami történne.
    Azzal tisztában vagyok hogy ma kishazánkban egyetlen cég sem tehet arró,ha az alvállalkozói között,óvatosan fogalmazva megtévedt emberek is vannak.
    Üdv mindenkinek!

Aktív témák