Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz tibi666 #8012 üzenetére

    teljesen 3as coupé beütése van, de nem is baj bejövős, ahogy a mostani is tán picit egzisztenciát fog ezzel vezsteni. :U

    Vandit>>hányás épp tegnap néztem, össze van tákolva.nekem nem kéne.

    Bubu>>azért nem hiszem mindneki le akarná túrni, engem nem akartak és akarnak most se.

    Más:
    ma először megpróbáltma én kicserélni a 4 télikereket, gyönyörűen ragyogó gumik, és vártnál könnyebben ment, erre nehogy felhőtlen legyne az örömöm, a jobb első emelési pont totál szét van rosdásodva rohadva tekertem fel és egyszer csak kiszakadt az egész rúd amibe az emelő beleillik, egy kb szilvanagyságú lyuk tátong a küszöbömön. Sad szal eza kerék maradt mert nem tudtam felmeleni.kb maréknyi rosdát speregettem ki az alsó lyukon ott nem látszik rohadás csak a lyuknál és ott is csak belülről rohadt érdekes hogy lehet ez?? a hátsó részénél teljesne okés a jobb küszöbb.érthetetlen mér pont jobb elől és belülről kezdett szétrohadni. szóval hoyg tudnám kicserélni így a 4. jobb első kereket azon kívül hogy égetem magam és elmegyek gumishoz hogy nem tudom én kicserélni mert kirohadt az emelési pont. krokodilemelővel??a küszöb és az első lemez talákozásánál elég masszívnak látoma dolgot ott meg lehet emelni avgy szétnyom valamit??.

    [link]
    :(

    kicsit kezd ki lenne a ****om az egész bmw.vel mindig van vele valami xar :O .

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák