Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Vandit. #7938 üzenetére

    látod látod...erről beszélek.
    én is már megbántam nem e30at vettünk anno :O ..simán befért volna a 320 akeretbe még a 325 is.és ott nincs túlelektornikázás, 30. szenzor meghibásodása és ecu letiltás, aztán idegeskedés, taxizás :DDD , tréler...stb....ez még talán igaz az e36 kevésbbé bonyolult verzióira is...meg tán e46ra is de ott már átmenetes a dolog modellfrissi után sokat bonyolodott minden a bmw.nél.

    Tibi>>látod.és milyne benyásban gondolkodsz??merci avgy bmw??

    bmw001>>teso szerintem akkor megvana döntés. st220at vegyél.jól felszerelt, erős, nem túl drága 2.5.be bvelefér.sportos könnyebb és erősebb mint a tiéd.6os váltós.és 2002-2003as kategória is megvan.inenntől kezdve szerintme keresgélhetsz....
    és szerintem se dőlj be az e46 futóműgondjainak......az kamu...persze ha nem gyári előírt 18-19"es m6 felni és társai van rajta és tolják neki pesten akkor még jó hogy széthullik, de akkor melyik bmw nem hullik szét??? pestre 16"nál nagyobbat tenni kockázatos.
    szóval azért elgondolkoztató az e46 is.....de én mondom szerintem hagyd meg a tiédet jó autó az.

    ez a mondeo nem st...mert az 226 lovas vagy eza V6 is elég lenne?? :C ....2005ben már e90 volt.max. 1-1 elszórt példány van e46ból.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák