Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpeedR

    őstag

    válasz rootkiller #7194 üzenetére

    Ne haragudj, de szerintem ez egy oltári nagy butaság. Nekem a BMW-ben a gyári M5 sportülések vannak, nagyon jó oldaltartással, de rengeteget megyek olyan autóval is, amiben sima ülések vannak. Tapasztalatból mondom, hogy normál közlekedésnél az égvilágon semmi hasznát nem veszed a sportüléseknek, sőt sok ki-be szálláskor jóval kényelmetlenebb. Ez a dülöngélés amit írsz csak forszírozott kanyarvételnél jelentkezik. Nem tudom,hogy szüleid hogyan vezetnek, de nálunk az a jellemző, hogy ha többen ülünk az autóban akkor nyugodt tempóban megyünk, és nem csikorgatjuk minden kanyarban a gumikat. Versenypályán, meg szerpentines csapatásnál egyértelmű a sportülés előnye, de azt nekem nem magyarázza meg senki, hogy egy szorosan tartó, jóval kevesebb mozgásteret engedő kagylóülés a hétköznapokban is kényelmesebb, mint a BMW sima, nem kagylós foteljei. (félreértés ne essék, én nagyon jól elvagyok a sportülésekkel is, de az hogy kényelmesebb mint a sima az nem igaz)

    A fóliás témához csak annyit, hogy akinek tetszik, az nyugodtan tegye fel, de ne a legsötétebbet, mert az néhány szituációban tényleg rontja a kilátást és főleg az autón való átlátást, ami a városi forgalomban nem túl szerencsés.
    Egy színtelen, vagy nagyon enyhén sötétített fólián néha én is elgondolkozom a hő és UV védelme miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák