Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ck.

    addikt

    Gyerekek, Ti hogy viselitek idegileg-lelkileg a kátyúközeli élményeket? Komolyan, amióta megvan az ótó, 20 perc örömködés ha volt, de szerintem sokat mondtam.
    Nem az autó miatt, hanem a saját magam hülyesége és az utak miatt.
    Hívhattok nyugodtan kátyúvadásznak is.
    Szinte nincs olyan nap vagy perc, amikor vezetés közben ne találnék meg valami szebb krátert az aszfalton, legyen az városon belül, országúton vagy akár autópályán. :W Persze rajtam kívül mindenki kikerüli. Minden alkalommal szinte a sírás kerülget, komolyan a legjobb amikor le van téve a szekér és csak távolról nézem.
    2 napja hagytam ott 24 ezret futómű állításért a márkaszerviznél, de szerintem mehettem volna már vissza 20 perccel utána.
    Egyszerűen borzalom, múlt héten Győr fele az M1-en, ma a Balatonnál a 71-es környékén, katasztrófa. Szó szerint félek elindulni, az egész út gyomorideggel telik, attól rettegve, hogy mikor verem össze az autót egy-egy nagyobb gödörnél.
    Abban az egyben reménykedek, hogy azért vmennyi strapát csak kibírnak a viszonylag újszerű futómű alkatrészek.

    Elnézést ezért az ömlengős hisztiért, de az ügyeletes családi pszichiáter javaslatára inkább kiírtam magamból. :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák