Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilacus

    senior tag

    Sziasztok!
    Két hete jött a telefonom és volna egy kis gondom.
    Amikor belaktam a telefont az Eset vírusellenőrző vírust talált a rendszeralkalmazások között (HTMLViewer) :F gondoltam csak félre lát valamit, erre a hét elején találtam egy fájkezelő alkalmazást aminek az ikonja nem volt ismerős, gondoltam a gyári az, hét közepén visít az Eset :F valami sex alkalmazás ami vírus :Y Mondom, mi van törlöm a vírust és teljes ellenőrzés, közben total commander időrendben nézem mi volt telepítve. Észrevettem, hogy az a fájkezelő nem a gyári tehát gyalu, Eset végez semmi csak a HTMLViewer, megnéztem milyen jogosultságai vannak, minden :Y , használt-e fel adatkapcsolatot, hát nem is keveset pedig én nem is használtam, illetve ha a gyári böngészőnek kell, hát még azt sem :F jogosultság nullázás, adatok törlés és letilt, azóta semmi gond :DDD
    Elgondolkodtató, hogy gyári alkalmazás ami vírusos és telepítget a telefonra :W ráadásul ahogy olvasgatom több kínai telefonon is előforduló probléma ez, nagyon nem tetsző nekem ez a dolog :(((
    Valaki rootolta már a telefonját? Ezt a HTMLViewert én nem csak tiltani akarom, jobb szeretem az ilyet gyalulni

    Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Új hozzászólás Aktív témák