Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz MiklosSaS #87040 üzenetére

    Azért ez igy nem igaz.

    Tegnap reggel 7-től este 9-ig dolgoztunk aztán 22:00-tól 02:00-ig puboztunk. ma reggel jöttem 8-ra dolgozni. azóta dolgozom. még 1 óra aztán megeyk haza Kecskemétre. de már holnap jövök vissza.

    3 hónapja minden héten hat napot dolgozok. 4 napos ünnepből is csak 1 volt szabad 8) múlt hónapban 120 ezer Ft-t kerestem csak túlórával. 8) meg 6 extra szabadnapot 8) napi 10-12 óra melóval megvan és mondom több hete csak egy szabadnapom van 8)

    Közelébe nem vagyok a csak partynak . most is csak azért mentünk el tegnap mert már mindenkinek kivolt a f..a ma meg ugye üneplsé miatt. Apumnak ma van a névnapja meg a legjóbb barátomnaka szlinapja.

    Fél év alatt sikerült meginnom már 2 feles tequilát meg 3 sört. Durva vagyok 8)

    :C :C :C :C :C

    Igazi bulizás csak május után lehet meg nyáron. 8)

    ui.: Érdekes,hogy mennyir emeglehet szokni ezt a tempót 8) nem volt nehéz vissza szokni.Ezek mellett még kedvesen udvarolni is tudok...

    Hja bocsi a whiskys estét kihagytam ,de azt is munkából mentem haza buli és reggel már jöttem vissza melózni Bp-re 8)

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák