Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mileston3

    csendes tag

    Sziasztok! Egy apró technikai segítség kellene.

    Van egy Sapphire R7 260X OC 2GB GDDR5 videokarim. Elkezdtem mostanában a Diablo III-at és nagyon pörgeti a karit. Fenn van az MSI Afterburner, az azt jelzi amíg játszom, hogy a videokari 72-74 fokos és 2000-en megy a venti. Nem hiszem hogy ez hosszútávon túl egészséges, főleg hogy órákig bele tudok merülni a játékba, érdekes módon csak ez az egy van, ami elkezdni zabálni a megjelenítés erőforrásait (a Doom közepesen nem, de azóta a 4,5 éve amióta összeraktam ezt a konfigot, még sosem tapasztaltam ilyen mértékű melegedést és folyamatos maximális teljesítményt. Akadni nem akad a D3, minden sima mint az álom, de aggaszt egy kissé...
    Alapvetően a mag frekvenciája 1050, míg a videomemóriáé 1500MHz, ezeket egy kis Afterburner-tuninggal fel szoktam húzni 1175MHz, illetve 1600MHz-re és a Power limitet is feltolom egy kicsit olyan 5-7%-ra. A játék indítása után szinte azonnal elkezd felgyorsulni a venti és pillanatok alatt felmelegszik a videokari a fent írt értékekre. Mit tehetnék annak érdekében hogy ne zabálja ennyire, van-e esetleg olyan beállítás az AMD Radeon programban vagy az Afterburnerben, amit érdemes lenne beállítani?
    Köszi előre is, amennyiben további info kéne a korrekt segítséghez, szóljatok!

Új hozzászólás Aktív témák