Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowbull

    addikt

    sziasztok,

    leirnam ide is a problemam, hatha valakinek itt ugrik be a megfejtes:

    - nehany napos uj GTX 690 + uj rendszer, uj telepites, legujabb nvidia es egyeb driverek. 3D alkalmazas kozben veletlenszeruen kikapcsol a gep, es ujraindul. A dump file-bol kibanyaszva az adatokat a nvlddmkm.sys driver korul van a problema, de tobbet nem birtam belole kihamozni.
    - a fenti jelenseg neha desktop-on is megtortenik.
    - furmark-kal terhelve kabe 4 perc utan jon a fenti jelenseg, magok homerseklete 86 fok korulre beallva
    - ujraraktam az osszes rendszert, legyalultam mindent, csak nvidia meghajtot tettem fel, jelenseg ugyanez
    - eggyel korabbi nvidia meghajtoval a 15 perces furmark vegigfut ugyan, de kabe szinten a 4 perctol masodpercekre lemerevedik, szaggat, fps ugral 1 es 80 kozott folyamatosan, majd miutan lefutott a teszt, egy csikos kepernyo fogadott, le is mentettem.
    - par masodpercig igy maradt, aztan a rendszer kozolte, hogy a driver osszeomlott, de a kep megjavult, igaz 3d nem ment.

    Minden alaporajelen, semmi tulhuzas.

    kerdesem az, hogy ez valami szoftveres hiba, es ha igen, akkor hol keressem, vagy pedig a kartyaval van gond (memoria pl.) es kuldjem vissza.

    Koszi elore is.

    Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Új hozzászólás Aktív témák