Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danyi333

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előre leszögezem, hogy teljesen hülye vagyok a gépekhez, épp ezért kérek segítséget.

    Van egy Dell N7110 laptopom, lassan egy éve, és mindig gyanús volt, hogy jobban kéne teljesítenie, mint amit produkál, de gondoltam laptop, nem kell sokat várnom tőle. Alapvetően munkára kell, de néha játszom ezt-azt, és elég zavaró, hogy szinte minden brutálisan szaggat rajta. Most viszont még érdekesebb lett a dolog, haverom ajánlotta, hogy próbáljam ki a max payne 3-at, szép, jó, hát ki is próbáltam. Brutális szaggatás, még alacsony grafikai beállításoknál is, mire mondta, hogy ő full beállításokon játszik az n5110-esén, amiben még videokártya sincs, csak az alaplapi. Nekem van egy 2 gigás gt525, mégis szaggat, ráadásul a beállításoknál még ki is írja, hogy mennyit használ belőle, és a végén már annyira levettem mindent hogy csak 300 mega körülit írt a 2 gigából, és még úgy is szaggat. GTA 4 a másik, amit konkrétan ugyanilyen laptopon láttam fullon, teljesen simán futni, az enyémen meg folyamatosan akad.

    itt a pontos laptop: http://laptop.hu/termek/dell-inspiron-n7110-i7-m-3213363-8gb

    az eddig felmerült, és ellenőrzött okok:
    driverek a legfrissebbek,
    hűtő tiszta, még hűtőtálca is van alatta,
    nvidia kártya az alapértelmezett, nem az alaplapi

    valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a gond, mit kéne megnézni?
    előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák