Hirdetés

Aktív témák

  • fwgoze

    aktív tag

    válasz KillHates #3521 üzenetére

    Hali!

    1. Beszéltem egy sráccal, aki szinte egyfolytában játszik rajta (és az ővébe 4GB ram van), és azt mondja egyáltalán nem melegszik, csak akkor egy picit, ha az ölébe veszi...(azt, hogy cod4-et játszik rajta 1680*1050-es felbontásban, meg sem merem említeni:)) )
    Köszönöm a nagykeres ajánlatot...lehet, hogy egyszer még szavadon fogla:)
    2. Ez a srác azt is mondta, hogy a videókari tényleg ddr3-as!Köszi a drukkolást!!!!:)
    3. Nekem az FSC-nél van kapcsolatom, (pl.:a múltkor leírt notebookot 285k körül tudnám megvenni) így nem hiszem, hogy lenne gond a szervízzel. Azonban nekem is szimpatikusabb a compal...
    Egyetlen hibája, hogy csak egy év gari van rá...nomeg nincs oprendszer...na de mire jó a tisztaszoftver.hu, és egy diákigazolvány együtt:)) (modjuk ott vista buisinnes-t adnak...az mennyivel rosszabb mint a premium-aero, játék-kompatibilitás szempontjából)

    Milyen javítás kerülhet a legtöbbe egy notinál...ha mi romlik el, és ez milyen nagyságrendű lehet kb pénzben kifejezve???(Vagyis kb mennyit kell fizetnem legrosszabb esetben egy esetleges javításért ha 1 év után nagyon nagy pechem lenne, és történne vmi a notival???)

Aktív témák