Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04331520

    törölt tag

    válasz ph_5.5 #33430 üzenetére

    Engedd meg, hogy a landscape/portré mód témára reagáljak. Pár napja elengedtem. A troll szó miatt nem mentem bele. Angol nyelven tanultam amit tudok és nem is jutott eszembe a fekvő illetve álló mód. Egy szövegszerkesztőben is így hívják angolul ha a lapnak vízszintes a hosszabbik oldala. Szóval elnézést, hogy magyartalan voltam de a troll szó sem éppen magyar.
    A záridő valóban azt mutatta meg, hogy nincs gyakorlatom de gondolom ide nem csak haladók írogatnak.
    Elgondolkodtam azon, hogy pénzért fotózzak mert elég durva árakat kérnek manapság egy esküvőért és nem mindenki engedheti meg magának. Én meg tudom, hogy mennyi ideig tart kiválogatni pár száz képet, azokat presetekkel feljavítani meg párat retusálni amit kitesz az ember a falra vagy fotókönyvet készít belőle. Szóval nekem megérné féláron elvállalni. Majd egyszer, mert még gyakorolnom kell. Csak felmerült a kérdés.
    A full frame váz pedig azért érdekel mert nem tartom jó ötletnek egy olyan rendszer fejlesztését amit aztán úgyis eladok és kezdhetem előlről.

Új hozzászólás Aktív témák