Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz total90 #25200 üzenetére

    Nekem is a linkelt Thule van. Nekem nagyon bejött és nagyon szeretem, mindenapi használatra. Illetve egy dolog zavar benne, de emiatt biztos nem fogom lecserélni, hogy a hát rész és a pánt anyaga is ilyen hálás és mini méhsejt kikiáltatású. Emiatt feltehetően olyan kényelmes, jobb a terhelés elosztás és szellőzés is... De ezekbe a pici méhsejt "lyukakba" nagyon könnyen bele megy a kosz, pl.: sár, és ugye nem elég csak letörölni, hanem tisztogatni kell. Ezt leszámítva nagyon jó, kényelmes, praktikus, kivehető betétes és a felső rész is merev falu....

    Mantona-ból nekem ez volt: elementsPro 40 orange Igazából ezt nem nagyon tudod kipróbálni, mert nem nagyon van sehol fizikailag legalább is MO-n biztos nincs ilyen hely. Viszont ebay-en van ugyan ez a nevű kereskedő és a legtöbb táskából van úgynevezett B-Ware nála. Ami azt jelenti, hogy nem az eredeti csomagolásban jön, de semmi más baja nincs.... Esetleg itt rápróbálhatsz, aztán ha nem jön be, akkor visszaküldheted esetleg... Bár ettől az eladótól én több terméket vettem egyszerre, mert a szállítási költség arányaiban elég magas....

    De aztán ezt a hátizsákot váltotta a MindShift gear rotation 180° Horizon 34L Van belőle még nagyobb és profibb, de kisebb is.... Ami nekem van az valami csoda. Ehhez képes a professzionális még jobb lehet, de nekem már nem indokolja az árkülönbözetet, meg a nagyobb méretet....

    Nekem a hátizsáknál a kényelmen kívül fontos volt, hogy viszonylag egyszerűen hozzáférjek a felszereléshez. Tehát ne olyan legyen, amibe külön belső betétből kell kiszedni és azt még a táskából is ki kelljen szedni, vagy ne a hát felől lehessen hozzáférni a cucchoz... Az állvány viszont nem fontos, az nekem kint, kívül van.... Amit nem értek, hogy miért nincs olyan táskarendszer, amihez van egy jól kitalált betét abba van a cuccod, amihez fentről, előröl és oldalról is hozzáférsz. Majd ezt a betéte tudod belerakni egy Messenger táskába, egy kisebb hátizsákba és egy túrazsákba.... Esetleg még egy bőröndbe is..... Legalább is én még nem találtam és szerintem nem csak nekem lenne hasznos. Vagy mégis....

    Fentieken kívül még egy Messenger táskát használok a Manfrotto-tól....
    Először én is olcsóbbakkal kezdtem, próbálkoztam aztán az első normális táska után rájöttem, hogy tényleg az a legolcsóbb, ha az ember egyszer vesz egy "normális" táskát lehetőleg akcióban, ha valóban rendszeresen használja és nem csak alkalmanként.....

    Az előző HSz-emben írt üzletből rendeltem online a táskáima, egy nagyobb akció keretében, így még megfizethető is volt.

    Tudom távolról okosnak lenne könnyű, de... Ha izzadsz télen a normálisnál jobban akkor szerintem a ruházat is hibás lehet... Vagy az alá öltöző, vagy a normál ruha, vagy a felülöltöző, vagy a kabát.... Vagy ha a ruházat jó minőségű, akkor esetleg egyszer nem jól lett kimosva....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák