Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz I02S3F #43688 üzenetére

    Csak hogy megadjam a választ, létezik olyan, hogy Maggi pörköltszaft kocka. Főzöl tarhonyát, feloldod a kockát egy kis forró vízben, aztán a végén hozzá kevered. Aztán akkor visszarepültél a szovjet / 90-es évek világába, amikor a kifőzdében lehetett a tarhonyádra pörköltszaftot kérni, mert a húshoz csóró voltál. :DD Amúgy nosztalgiából csináljuk a barátnőmmel. Teljesen jó, mert pillanatok alatt elkészül szemben egy pörkölttel, amit órákig kell főzni, és ízre is ott van. Amikor mondtam neki, hogy én tarhonyát akarok enni pörköltszafttal, akkor nem értette, hogy pörkölt nélkül hogyan lesz szaft. Még én sem, de rá pár hónapra megláttam a kockát. :DDD Az igazi, amikor urizálsz ebben is, és marhapörkölt kockát keresed a csirkepörkölt helyett. :C :C :C Amúgy heti 1 húsos étkezés elég, nem kell túltolni a B-vitamint sem, illetve kapszulában olcsóbb, ha ez a szempont. A húst még a vas és a teljesértékű fehérje miatt fogyasztjuk. Azokat is be lehet szerezni máshonnan. Nem biztos, hogy a különbség számottevő lesz, sőt lehet drágábbra jössz ki a végén. Fehérje terén Aldi konzerv bab és lencse a jó, vagy ha van türelmed, akkor lehet szárítottat is venni. Vast szintén tablettából célszerű.

    Amin igazán lehet spórolni azok az édességek, cukros löttyök, gyümölcslevek, stb. Azok horror áron vannak. Nekem a fele pénzem ilyenekre megy.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák