Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaddz90

    tag

    Tiszteletem!

    A segítségeteket, illetve tanácsot szeretnék kérni. A '99-es Corollámba szeretnék valami hangot, jó ideje már kerülgetem a témát de sajnos a meló mellett/miatt nincs túl sok időm foglalkozni vele. A fejegységet már adott, szeretnék egy első szettet, mert a gyári.. hát.. na. Igen.
    Leszögezném én sem az audiofil kategóriát gyarapítom, szeretem igényes módon hallgatni a zenét, de nem a kocsiban, meg most a setup is kicsit hangos-morgós, viszont örülnék ha nem szólna ilyen sehogy. 16-os fér az ajtókba és elméletileg 6mm beépítési mélység áll rendelkezésre. Eredetileg a Hertz DSK 165.3 szettet néztem ki, de arról lebeszéltek. Most ezzel szemezgetek, de kicsit bizonytalan vagyok. Tényleg nem vágyom sokra, csak ne valami szar legyen. Ha ez viszonyítási alap, az asszonynak van egy Honda Jazz-e, teljesen gyári benne a hang, de szerintem tök jól szól, ha legalább valami ilyesmit tudna nekem az elég. Később ha a büdzsé is úgy akarja, esetleg elfér a csomagtartóban egy erősítő+láda. Olvasgattam a fórumot így tudom ez egy nehéz kérés, de ha lehet szorítkozzunk a max. 30000 forintos kategóriára, esetleg meggyőzhető vagyok ha valami sokkkkaljobbat tudtok mondani +5-10 pisztoly orrú mátyásért, de jelenleg sajnos erre ennyi a keret. Előre is nagyon köszönöm!! Szép estét!

Új hozzászólás Aktív témák