Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ielektros

    senior tag

    Nekem ezzel a garancia kiterjesztessel kicsit mindig olyan erzesem van, hogy senkinek nem eri meg az Apple-en kivul. Az szamik azt mutatjak, hogy a gepek amik tenyleg spontan hullanak el azok nagyon nagy reszben 3 ev felettiek. A tobbi hiba meg szinte kivetel nelkul kulso behatas miatt jott elo. Ezeket meg garanciaban nem javitja az Apple. En soha nem vettem magunknak ilyen kiterjesztest mert nem lattam ertelmet. Szerintem azt a penzt inkabb arra erdemes kolteni, hogy evente elviszi az ember egy szakemberhez aki darabokra szedi, kipucolja, pasztazza majd osszerakja a gepet.

    Ha a 3 evig a kiterjesztes miatt nem lesz ujrapasztazva es rendesen kiporolva a gep akkor sokkal jobban degradalodnak a chipek es nagyobb esellyel makkan meg 3-4 evesen... Viszont 3 evet a mai technika nagy esellyel mar ki fog birni akkor is ha szinte nulla hutes van. A "hulye" apple care miatt sokan hagyjak a koszt a gepben rohadni 3 - 4 evig utana meg majdnem 100%, hogy jon az elso hiba. Sokkal nagyobb az eselye mint akkor amikor minden evben normalisan kitakaritjak a gepet. Es ez utobbi olcsobb is.... Felre ne ertse senki nem magamnak csinalok reklamot mert nekem 99% nemet ugyfeleim vannak, csak probaltam megosztani, hogy mit tapasztaltam.

Új hozzászólás Aktív témák