Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz bandiras2 #7527 üzenetére

    Ezmiez, Paprika? Olvastam róla egyszer egy rövid bemutatót, állítólag jóféle beteges, boncolgatni való sztorija van (rémálom ez a trailer is :DDD ), fel is van rakva a listámra, csak még azért várok vele. :)

    ________________

    Baka to Test to Shoukanjuu:
    Ó, te szent ég! 13 résznyi tömény agymenés. :C
    Sztorija nem igazán volt az egésznek, bőven átlagosnak mondható, a karakterek szintúgy, viszont a rakás egymás utáni fájdalmas poén bőven kárpótolt érte. Ezek jellege persze néha ismétlődött, de szerencsére mindig úgy lőtték el őket, hogy nem váltak unalmassá. (Onii-chan no Koto-val ellentétben...) A rajzok jók voltak, sőt, igazán egyedi megoldásra találtak ami a háttér "kidolgozását" illeti általában. :U Remekül élveztem az egészet, szóval... jó volt! :K
    [7/10]

    Van még egy néhány perces ONA (Christmas Special), meg egy Baka to Test to Shoukanjuu Ni! (2. évad). A specialt még ma szerintem megnézem, a második évaddal viszont várok egy kicsit (nincs is minden részhez kész a magyar felirat), jó lesz későbbi tölteléknek, amúgy is csak agymenés (a jóféléből persze). Aztán létezik még egy 2 részes Matsuri OVA is. Ezt kronológiailag hová lehetne tenni? Első/második évad elé, közé, utána...?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák