Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz Trk.Adam87 #45318 üzenetére

    Én nem vagyok isekai rajongó, inkább space opera és sci-fi vonalon mozgok.
    Az írásod alapján inkább úgy tűnik, hogy te főképp seinen anime-t keresel, és/vagy egyedi címeket.
    A felnőtt és nem átlagos anime címke alatt van pár cím a listámon, aztán majd eldöntöd úgyis, hogy érdekel-e:
    Boku dake ga Inai Machi (ERASED), Danshi Koukousei no Nichijou (Daily lives of high school boys), Death Parade, Ergo Proxy, Eve no Jikan, Ginga Eiyuu Densetsu (OVA, 1988-97), Hellsing Ultimate, Kara no Kyoukai filmek, Kiseijuu, Gundam 00, Gundam Thunderbolt, Planetes, Psycho-Pass, Sidonia no Kishi (ha nyomasztó sci-fi érdekel), Spice and Wolf, Suzumiya Haruhi no Yuutsu (ilyen SoL-ot ritkán látni), Space Battleship Yamato 2199, Top wo Nerae! Gunbuster és -II- Diebuster, Zankyou no Terror, Zetsuen no Tempest

    (az alap címeket kihagytam belőle, de gondolom megvannak: Attack on Titan, Kill la Kill, Neon Genesis Evangelion, Steins Gate, Tengen Toppa Gurren Lagann, One Punch Man)

    Ezek mindegyikét jó szívvel ajánlom - kivéve a Zankyou, de a többségnek tetszett a gagyi története és a zenéje elképesztően jó, így te se maradj ki belőle.

Új hozzászólás Aktív témák