Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Maoyuu Maou Yuusha

    Újabb órákat töltöttem el egy kis sorozatnézéssel, igaz, csak darabokban. Lássuk röviden... Kellemes, bár szokásos rajzstílus, kedvelhető karakterek, jóféle (ismert) szinkronhangok, hangulatos zene, ugyanakkor egyáltalán nem fülbemászó, már el is felejtettem. A sztori egyszerű, belekeverték a kereskedelmet is elég nagy arányban, emiatt egy kicsit nekem a Spice and Wolf-ra hajazott, persze messze elmarad tőle. 12 résznyi felvezetés, mivel a folytatás hiányzik... kíváncsi vagyok rá, remélem lesz is. Tetszett.

    [6/10]

    _____________________

    Aishiteruze Baby

    Óóóó, atyám, vége.
    Start Date: Dec 6, 2012
    End Date: May 5, 2014

    Tényleg nem tudom, hogy tudtam végigszenvedni... :DDD Ez már nem tetszett annyira, de kíváncsi voltam, hogy az alapsztoriból lesz-e bármi is. Nem lett. Az animében legalábbis semmi. A szereplők is idegesítőek voltak, egytől egyig. Kippei nyávogós, hisztis hülyegyerek. Yuzu mégnyávogósabb, irritálóan éles hanggal rendelkező gyerek. Legalább a hangja lett volna normális... áááá. Kokoro emozik folyton. A többiekre ugyanezek a jellemvonások igazak, csak még jellegtelenebbek. [3/10]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák