Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Totheground #23949 üzenetére

    Hát az már nagyon alapos tervezést igényel. Jelenleg még azt sem tudom, hogy a tanulmányaim után hol helyezkedjek el, sőt, egyetemet is ez alapján kellene választani.

    @Neko18: nekem az a D-terv :P Lassan fel is keresném a nagykövetséget bizonyos információk miatt, mert Japán mégsem egy Németország, ahol itthon kikeresem a munkát, majd személyivel a zsebemben felpattanok a Keletin egy Railjetre.

    Mondjuk ha munka keretében jutsz ki, az általában meglévő nyelvtudással és/vagy erős protekcióval történne meg. Minimum kell tudni felső fokon angolul + esetleg egy másik nyelven, plusz már le kellett tenned valamit az asztalra. Ez nem könnyű - és csak a második (harmadik?) legjobb eshetőség :)

    Picit onoljunk is: nézegetem a listám, már átléptem az 50 megnézett sorozatot. Shoujo és josei (mahou shoujo?) műveket viszont még nem láttam, plusz "egészestés" animéket is megnéznék, eddig csak az Asura, Jin-Roh és az NGE: End of Evangelion vol meg (utóbbi picit kakukktojás).

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák