Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Devid_81 #38802 üzenetére

    Érdekes, valahogy a családi pótlékot és a nyugdíjat nem akaródznak még harmadekkora százalékokkal se emelni.

    #38796: nem értem, mitől repessek a boldogságtól? Attól, hogy lassan minden fronton átb@sz ez az ország (állam, ill az itt dolgozó, amúgy őslakos "szakik"), vagy attól, hogy választhatok a bérelt, büdös nagyvárosi betonlyuk és a csontminimálbéres vidék között? Esetleg attól, hogy családdal-kicsi gyerekekkel, karriert(valódi nevén mókuskereket) feladva megcsinálom a matekot, mozdulunk - erreföl borítanak mindent? "Sajnos" van a megtakarításunk, AMIT NEM EZ AZ ORSZÁG adott - hopp, el is akarják szedni az utolsó pennyig.
    Nem minden a pénz, és igen ezerrel csinálunk mindenfélét, hogy ne őrüljünk bele, de a nyomorisztán igenis kinyúl a számok közül és én készítem a melegvizes palackokat a gyerekeknek, vadászom a leárazott-lejárt kaját a boltban, veszek fel vasárnapra is munkát, ahelyett, h kirándulni vigyem a családot...
    És ez, mielőtt bárki rámvágná, h rlb.sztam, NEM ÍGY VOLT még 2021ben sem. 2/3 ennyi munkaidőből = 10x ennyi szabadidő mellett megéltünk.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák